Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 12 stycznia
Imieniny: Arkadiusza, Rajmunda
Czytających: 12074
Zalogowanych: 112
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zwierzęta jak ludzie

Środa, 17 stycznia 2007, 0:00
Autor: rylit
Jelenia Góra: Zwierzęta jak ludzie
Fot. rylit
Kabaret Z przymrużeniem oka wystąpił w ODK.

W sali teatralnej Osiedlowego Domu Kultury w Jeleniej Górze, działający od trzech lat w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku kabaret Z przymrużeniem oka przedstawił w poniedziałkowy wieczór program kabaretowy pt. Zwierzyniec, czyli menażeria. Program przedstawia cechy i wady ludzkie przypisane zwierzętom a opisywane przez największych polskich autorów.
Wyboru tekstów dokonał, wyreżyserował i poprowadził całość Janusz Jachnicki. W satyryczny i profesjonalny sposób w postacie z menażerii wcielili się członkowie kabaretu: Bogusia Barkas, Marta Kornas, Anna Moskal, Ula Musielak, Lidka Smoliła, Jan Smoliła, Lucjan Suchodolski, Nina Znamienkiewicz.
Szczególne podziękowania należą się dyrektor ODK Sylwii Motyl-Cinkowskiej, za profesjonalną oprawę spektaklu. Miejmy nadzieję, że zobaczymy jeszcze to interesujące przedstawienie w następnych odsłonach.

Sonda

Jaki masz stosunek do zbiórek, akcji charytatywnych?

Oddanych
głosów
43
Staram się pomagać wszystkim
30%
Pomagam tylko osobom, które znam
35%
Nie biorę udziału w taki akcjach
35%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
USA zabierze Grenlandię
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Aktualności
Starosta wyjaśnia w sprawie swojego wykształcenia
 
112
Auto poza drogą przy Stawach Podgórzyńskich
 
Jelenia Góra - KARR
Podsumowanie roku w KARR S.A.
 
Inwestycje
Pełna jazda na estakadzie
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group