Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 5825
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zwiedzili Egipt z Bolkiem i Lolkiem

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 30 września 2014, 8:46
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 października 2014, 3:46
Autor: Mestra
Fot. Mestra
Po wakacyjnej przerwie do Miejskiego Domu Kultury „Muflon” powróciły Poranki Rodzinne – impreza ciesząca się ogromnym powodzeniem. W tym roku organizatorzy zaprosili dzieci i rodziców do bajkowej podróży z Bolkiem i Lolkiem.

Wrześniowe, niedzielne spotkanie (28.09.) rozpoczęło się w Egipcie – wraz z Kleopatrą, Nefretete, Ozyrysem oraz Bolkiem i Lolkiem uczestnicy przenieśli się do gorącej Afryki. Był wspólny taniec wędrującej przez pustynię karawany, pisanie imion starożytnymi hieroglifami i konkurs w zawijanie mumii. Dzieci dowiedziały się również, jak nazywa się największa na świecie pustynia, jaka rzeka płynie przez Egipt oraz rozwiązały zagadkę niebezpiecznego Sfinksa. Na zakończenie spotkania rozlosowane zostały nagrody od sponsorów, a mali podróżnicy otrzymali słodkie niespodzianki.

Podczas kolejnych spotkań uczestnicy Poranków wyruszą dookoła świata, gdzie razem z wesołymi postaciami z polskiej kreskówki poznają kontynenty, kraje bliskie i dalekie oraz kulturę i zwyczaje ludzi, którzy w nich mieszkają.

- Dzięki takim imprezom możemy na chwilę przenieść się do zupełnie innego świata. Te poranki to nie tylko zwykłe oglądanie pięknych, polskich bajek, to po prostu fantastyczna zabawa dla nas i dla dzieci – mówili rodzice 3,5-letniego Kacpra i 5-letniej Amelki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 30-09-2014 11:29
alez ten Muflon działa - cos niesamowitego BRAwA

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group