Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 12045
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zwiedzili Egipt z Bolkiem i Lolkiem

Wtorek, 30 września 2014, 8:46
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 października 2014, 3:46
Autor: Mestra
Jelenia Góra: Zwiedzili Egipt z Bolkiem i Lolkiem
Fot. Mestra
Po wakacyjnej przerwie do Miejskiego Domu Kultury „Muflon” powróciły Poranki Rodzinne – impreza ciesząca się ogromnym powodzeniem. W tym roku organizatorzy zaprosili dzieci i rodziców do bajkowej podróży z Bolkiem i Lolkiem.

Wrześniowe, niedzielne spotkanie (28.09.) rozpoczęło się w Egipcie – wraz z Kleopatrą, Nefretete, Ozyrysem oraz Bolkiem i Lolkiem uczestnicy przenieśli się do gorącej Afryki. Był wspólny taniec wędrującej przez pustynię karawany, pisanie imion starożytnymi hieroglifami i konkurs w zawijanie mumii. Dzieci dowiedziały się również, jak nazywa się największa na świecie pustynia, jaka rzeka płynie przez Egipt oraz rozwiązały zagadkę niebezpiecznego Sfinksa. Na zakończenie spotkania rozlosowane zostały nagrody od sponsorów, a mali podróżnicy otrzymali słodkie niespodzianki.

Podczas kolejnych spotkań uczestnicy Poranków wyruszą dookoła świata, gdzie razem z wesołymi postaciami z polskiej kreskówki poznają kontynenty, kraje bliskie i dalekie oraz kulturę i zwyczaje ludzi, którzy w nich mieszkają.

- Dzięki takim imprezom możemy na chwilę przenieść się do zupełnie innego świata. Te poranki to nie tylko zwykłe oglądanie pięknych, polskich bajek, to po prostu fantastyczna zabawa dla nas i dla dzieci – mówili rodzice 3,5-letniego Kacpra i 5-letniej Amelki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
798
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group