Sobota, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 6607
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zostań liderem i zmieniaj rzeczywistość!

Piątek, 25 marca 2011, 10:25
Aktualizacja: 10:25
Autor: Angela
Dziś o godzinie 16.30 w Książnicy Karkonoskiej w Jeleniej Górze odbędzie się spotkanie na temat liderstwa i Stowarzyszenia Szkoły Liderów, którego uczestnicy biorą udział w programie Polsko–Amerykańskiej Fundacji Wolności. Chętni, którzy chcieliby się włączyć do tej grupy i zmieniać swoją rzeczywistość, mogą zgłaszać się do końca marca br.

Stowarzyszenia Szkoły Liderów w tym roku już po raz siódmy organizuje rekrutację do rocznego programu bezpłatnych szkoleń dla liderów różnych środowisk.

- Zapraszamy wszystkich, którzy działają na rzecz swoich środowisk, dostrzegają w nich potrzeby zmian i angażują innych, by je przeprowadzić. Chcą się rozwijać, jako liderzy i wzmacniać swoją pozycję, by skuteczniej zmieniać rzeczywistość. Nasi uczestnicy i absolwenci to liderzy lokalnych i ogólnopolskich organizacji pozarządowych, radni, wójtowie, burmistrzowie, nauczyciele, dyrektorzy szkół i domów kultury, przedsiębiorcy. Wśród nas są osoby, które chcą zmieniać świat na lepszy. Zmiany zaczynają od siebie i najbliższego otoczenia – mówi Natalia Dąsal, jedna z organizatorek piątkowego spotkania.

Program jest realizowany w całej Polsce. Ma 340 absolwentów, którzy wprowadzili znaczące zmiany w lokalnych społecznościach. W zakres działań wchodzi praca z osobą wspierającą indywidualny rozwój uczestnika, cykl szkoleń i warsztatów, wizyt studyjnych w wybranych organizacjach i wiele innych punktów.

By zgłosić się do programu, trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.liderzy.pl. i dołączyć dwa listy rekomendacyjne. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 marca 2011 roku. Z listy zgłoszonych wybranych zostanie 45 osób. Szczegółowych informacji udziela Julia Rukowicz: tel. (22) 556 82 64; e-mail: liderzy@szkola-liderow.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group