• Niedziela, 20 października 2019
  • Godz. 21:37
  • Imieniny: Ireny, Kleopatry
  • Czytających: 6928
  • Zalogowanych: 11
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Znamy terminarz IV–ligi – na inaugurację Karkonosze zagrają z beniaminkiem, Olimpia z Orlą

Wiadomości: IV-liga piłkarska
Środa, 10 lipca 2013, 19:57
Aktualizacja: 20:04
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W czwartek, 15 sierpnia o 17.00 rozpoczną się wszystkie mecze inauguracyjnej 1. kolejki piłkarskiej IV–ligi. W sezonie 2013/2014 rozgrywki prowadzić będzie Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Jeleniej Górze.

Terminarz IV-ligi

1. kolejka (15 sierpnia)
BKS Bobrzanie Bolesławiec - KP Brzeg Dolny
MKS Szczawno Zdrój - Karkonosze Jelenia Góra
Orzeł Ząbkowice Śląskie - AKS Strzegom
Kuźnia Jawor - Pogoń Oleśnica
Olimpia Kowary - Orla Wąsosz
Miedź II Legnica - Piast Zawidów
LZS Stary Śleszów - Sokół Wielka Lipa
Orkan Szczedrzykowice - Granica Bogatynia

2. kolejka (17-18 sierpnia)
KP Brzeg Dolny - Granica Bogatynia
Sokół Wielka Lipa - Orkan Szczedrzykowice
Piast Zawidów - LZS Stary Śleszów
Orla Wąsosz - Miedź II Legnica
Pogoń Oleśnica - Olimpia Kowary
AKS Strzegom - Kuźnia Jawor
Karkonosze Jelenia Góra - Orzeł Ząbkowice Śląskie
BKS Bobrzanie Bolesławiec - MKS Szczawno Zdrój

3. kolejka (24-25 sierpnia)
MKS Szczawno Zdrój - KP Brzeg Dolny
Orzeł Ząbkowice Śląskie - BKS Bobrzanie Bolesławiec
Kuźnia Jawor - Karkonosze Jelenia Góra
Olimpia Kowary - AKS Strzegom
Miedź II Legnica - Pogoń Oleśnica
LZS Stary Śleszów - Orla Wąsosz
Orkan Szczedrzykowice - Piast Zawidów
Granica Bogatynia - Sokół Wielka Lipa

4. kolejka (28 sierpnia)
KP Brzeg Dolny - Sokół Wielka Lipa
Piast Zawidów - Granica Bogatynia
Orla Wąsosz - Orkan Szczedrzykowice
Pogoń Oleśnica - LZS Stary Śleszów
AKS Strzegom - Miedź II Legnica
Karkonosze Jelenia Góra - Olimpia Kowary
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Kuźnia Jawor
MKS Szczawno Zdrój - Orzeł Ząbkowice Śląskie

5. kolejka (31 sierpnia-1 września)
Orzeł Ząbkowice Śląskie - KP Brzeg Dolny
Kuźnia Jawor - MKS Szczawno Zdrój
Olimpia Kowary - BKS Bobrzanie Bolesławiec
Miedź II Legnica - Karkonosze Jelenia Góra
LZS Stary Śleszów - AKS Strzegom
Orkan Szczedrzykowice - Pogoń Oleśnica
Granica Bogatynia - Orla Wąsosz
Sokół Wielka Lipa - Piast Zawidów

6. kolejka (7-8 września)
KP Brzeg Dolny - Piast Zawidów
Orla Wąsosz - Sokół Wielka Lipa
Pogoń Oleśnica - Granica Bogatynia
AKS Strzegom - Orkan Szczedrzykowice
Karkonosze Jelenia Góra - LZS Stary Śleszów
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Miedź II Legnica
MKS Szczawno Zdrój - Olimpia Kowary
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Kuźnia Jawor

7. kolejka (14-15 września)
Kuźnia Jawor - KP Brzeg Dolny
Olimpia Kowary - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Miedź II Legnica - MKS Szczawno Zdrój
LZS Stary Śleszów - BKS Bobrzanie Bolesławiec
Orkan Szczedrzykowice - Karkonosze Jelenia Góra
Granica Bogatynia - AKS Strzegom
Sokół Wielka Lipa - Pogoń Oleśnica
Piast Zawidów - Orla Wąsosz

8. kolejka (21-22 września)
KP Brzeg Dolny - Orla Wąsosz
Pogoń Oleśnica - Piast Zawidów
AKS Strzegom - Sokół Wielka Lipa
Karkonosze Jelenia Góra - Granica Bogatynia
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Orkan Szczedrzykowice
MKS Szczawno Zdrój - LZS Stary Śleszów
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Miedź II Legnica
Kuźnia Jawor - Olimpia Kowary

9. kolejka (28-29 września)
Olimpia Kowary - KP Brzeg Dolny
Miedź II Legnica - Kuźnia Jawor
LZS Stary Śleszów - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Orkan Szczedrzykowice - MKS Szczawno Zdrój
Granica Bogatynia - BKS Bobrzanie Bolesławiec
Sokół Wielka Lipa - Karkonosze Jelenia Góra
Piast Zawidów - AKS Strzegom
Orla Wąsosz - Pogoń Oleśnica

10. kolejka (5-6 października)
KP Brzeg Dolny - Pogoń Oleśnica
AKS Strzegom - Orla Wąsosz
Karkonosze Jelenia Góra - Piast Zawidów
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Sokół Wielka Lipa
MKS Szczawno Zdrój - Granica Bogatynia
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Orkan Szczedrzykowice
Kuźnia Jawor - LZS Stary Śleszów
Olimpia Kowary - Miedź II Legnica

11. kolejka (12-13 października)
Miedź II Legnica - KP Brzeg Dolny
LZS Stary Śleszów - Olimpia Kowary
Orkan Szczedrzykowice - Kuźnia Jawor
Granica Bogatynia - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sokół Wielka Lipa - MKS Szczawno Zdrój
Piast Zawidów - BKS Bobrzanie Bolesławiec
Orla Wąsosz - Karkonosze Jelenia Góra
Pogoń Oleśnica - AKS Strzegom

12. kolejka (19-20 października)
KP Brzeg Dolny - AKS Strzegom
Karkonosze Jelenia Góra - Pogoń Oleśnica
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Orla Wąsosz
MKS Szczawno Zdrój - Piast Zawidów
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Sokół Wielka Lipa
Kuźnia Jawor - Granica Bogatynia
Olimpia Kowary - Orkan Szczedrzykowice
Miedź II Legnica - LZS Stary Śleszów

13. kolejka (26-27 października)
LZS Stary Śleszów - KP Brzeg Dolny
Orkan Szczedrzykowice - Miedź II Legnica
Granica Bogatynia - Olimpia Kowary
Sokół Wielka Lipa - Kuźnia Jawor
Piast Zawidów - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Orla Wąsosz - MKS Szczawno Zdrój
Pogoń Oleśnica - BKS Bobrzanie Bolesławiec
AKS Strzegom - Karkonosze Jelenia Góra

14. kolejka (2-3 listopada)
KP Brzeg Dolny - Karkonosze Jelenia Góra
BKS Bobrzanie Bolesławiec - AKS Strzegom
MKS Szczawno Zdrój - Pogoń Oleśnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Orla Wąsosz
Kuźnia Jawor - Piast Zawidów
Olimpia Kowary - Sokół Wielka Lipa
Miedź II Legnica - Granica Bogatynia
LZS Stary Śleszów - Orkan Szczedrzykowice

15. kolejka (9-10 listopada)
Orkan Szczedrzykowice - KP Brzeg Dolny
Granica Bogatynia - LZS Stary Śleszów
Sokół Wielka Lipa - Miedź II Legnica
Piast Zawidów - Olimpia Kowary
Orla Wąsosz - Kuźnia Jawor
Pogoń Oleśnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie
AKS Strzegom - MKS Szczawno Zdrój
Karkonosze Jelenia Góra - BKS Bobrzanie Bolesławiec

16. kolejka (16-17 listopada)
KP Brzeg Dolny - BKS Bobrzanie Bolesławiec
Karkonosze Jelenia Góra - MKS Szczawno Zdrój
AKS Strzegom - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Pogoń Oleśnica - Kuźnia Jawor
Orla Wąsosz - Olimpia Kowary
Piast Zawidów - Miedź II Legnica
Sokół Wielka Lipa - LZS Stary Śleszów
Granica Bogatynia - Orkan Szczedrzykowice

17. kolejka (23-24 listopada)
Granica Bogatynia - KP Brzeg Dolny
Orkan Szczedrzykowice - Sokół Wielka Lipa
LZS Stary Śleszów - Piast Zawidów
Miedź II Legnica - Orla Wąsosz
Olimpia Kowary - Pogoń Oleśnica
Kuźnia Jawor - AKS Strzegom
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Karkonosze Jelenia Góra
MKS Szczawno Zdrój - BKS Bobrzanie Bolesławiec

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~yuh 11-07-2013 7:52
znamy terminarz>? to refleks, znany jest od paru dni
~xxx 11-07-2013 19:13
ciekaw jestem czy stadion po liftingu cos zmieni. Licze jak naiwniak ze moze ktos przy inwestuje, jakies zmiany zajda tam na gorze...ech

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group