Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 8007
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Zmiana w Związku Gmin Karkonoskich

Wtorek, 18 czerwca 2019, 8:12
Aktualizacja: Środa, 19 czerwca 2019, 10:18
Autor: WAC
Powiat: Zmiana w Związku Gmin Karkonoskich
Fot. WAC
Kończy się pewna era w historii Związku Gmin Karkonoskich. Z końcem sierpnia przechodzi na emeryturę wieloletni dyrektor biura tej instytucji Witold Szczudłowski.
Biurem ZGK kierowałem przez 20 lat, od czerwca 1999 roku – mówi Witold Szczudłowski. Odejście na emeryturę planowałem już w ubiegłym roku, jednak zostałem, aby dokończyć pewne sprawy. W 2018 roku mieliśmy też dużą kontrolę Regionalnej Izby Obrachunkowej.Teraz przyszedł czas, aby dać szansę młodszym.

Związek Gmin Karkonoskich ogłosił już konkurs mający wyłonić następcę Witolda Szczudłowskiego. Chętni mogą zgłaszać swoje kandydatury do 1 lipca. Od kandydatów wymagane są między innymi: wykształcenie wyższe (pierwszego lub drugiego stopnia) o kierunku umożliwiającym wykonywanie zadań na wskazanym stanowisku (preferowane kierunki: administracja, ekonomia, zarządzanie, prawo, ochrona środowiska), udokumentowany co najmniej 5 – letni staż pracy (w tym co najmniej 3 lata na stanowisko kierowniczym), dobra znajomość przepisów: ustawy o samorządzie gminnym, finansach publicznych, przepisów prawa z zakresu zamówień publicznych, gospodarki odpadami wynikających z zapisów ustawy o odpadach, ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz aktów wykonawczych, znajomość Statutu Związku Gmin Karkonoskich i działalności organów Związku, doświadczenie w pozyskiwaniu środków z różnych funduszy, w tym szczególnie doświadczenie w prowadzeniu projektów współfinansowanych z funduszy europejskich.

Twoja reakcja na artykuł?

6
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
8%
Nudzi
4
33%
Smuci
0
0%
Złości
1
8%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group