Środa, 1 lutego
Imieniny: Ignacego, Seweryna
Czytających: 8025
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zmiana na stanowisku Sekretarza Miasta

Poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 12:28
Aktualizacja: Wtorek, 2 kwietnia 2019, 15:11
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Zmiana na stanowisku Sekretarza Miasta
Fot. UM JG
Mirosława Dzika nie jest już Sekretarzem Miasta. Dzisiaj (1.04) funkcję tę objął Daniel Lepieszo, który od 2002 roku pracuje w Urzędzie Miasta Jeleniej Góry.
Daniel Lepieszo do tej pory pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Jeleniej Góry. Od dziś (1.04.2019) objął obowiązki Sekretarza Miasta. Jego awans jest rezultatem konkursu na to stanowisko – w rywalizacji startowało siedmioro konkurentów - informuje Cezariusz Wiklik, rzecznik Urzędu Miasta.
Nowy sekretarz pracuje w Urzędzie od 2002 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. pełniąc obowiązki związane z wdrożeniem i utrzymaniem systemu zarządzania jakością ISO 9001, kierował też zespołem audytorów wewnętrznych i nadzorował Kontrolę Zarządczą - dodał rzecznik.
Właściwie od początku samorządności w Jeleniej Górze funkcję sekretarza pełniły kobiety. Najlepiej w wewnętrznym konkursie wypadł pan Daniel Lepieszo - jego doświadczenie, umiejętności pracy w zespole predysponowały go do tego, że został przez komisję zaproponowany jako najlepiej spełniający kryteria, ale wszyscy kandydaci wypadli bardzo dobrze. Po tym konkursie widzę, że mamy bardzo dobrych pracowników w naszym urzędzie - powiedział Jerzy Łużniak, prezydent miasta.
Zawsze dobrze czułem się w zarządzaniu ludźmi, zespołem. Mam nadzieję, że uda mi się wdrożyć kilka pomysłów i wszyscy będą z tego zadowoleni - powiedział Daniel Lepieszo.

Wcześniej funkcję tę pełniły: Ewa Bajurny, Agata Żmijewska, Barbara Chrebor, a ostatnio Mirosława Dzika.

Twoja reakcja na artykuł?

8
27%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
10%
Nudzi
1
3%
Smuci
2
7%
Złości
16
53%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (38)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1080
Tak
20%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group