Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 2034
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zmagania z "królową sportu"

Piątek, 12 czerwca 2015, 21:34
Aktualizacja: 21:42
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Zmagania z "królową sportu"
Fot. archiwum
W środę, 10 czerwca w stolicy Karkonoszy odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w trójboju lekkoatletycznym klas III i IV szkół podstawowych na szczeblu strefy jeleniogórskiej.

Klasyfikacja generalna klas III
1. SP w Pisarzowicach (koło Lubania) 4 pkt
2. SP nr 1 w Kamiennej Górze 8 pkt
3. SP w Smolniku 10 pkt
4. SP nr 11 w Jeleniej Górze 11 pkt
5. SP nr 1 w Bolesławcu 12 pkt
6. SP nr 1 w Piechowicach 18 pkt

Klasyfikacja generalna klas IV
1. SP w Smolniku 7 pkt
2. SP nr 4 w Bolesławcu 9 pkt
3. SP nr 1 w Kamiennej Górze 11 pkt
4. SP nr 5 w Bolesławcu 11 pkt
5. SP nr 5 w Zgorzelcu 16 pkt
-- SP nr 8 w Jeleniej Górze 16 pkt
7. SP nr 1 w Bolesławcu 17 pkt
8. SP w Karpaczu 21 pkt

Wyniki poszczególnych konkurencji:

Klasy III bieg na 60 metrów
1. SP 1 Kamienna Góra
2. SP Pisarzowice
3. SP 11 Jelenia Góra
4. SP Smolnik
5. SP 1 Bolesławiec
6. SP 1 Piechowice

Klasy III skok w dal
1. SP Pisarzowice
2. SP 1 Bolesławiec
3. SP 1 Kamienna Góra
4. SP Smolnik
5. SP 11 Jelenia Góra
6. SP 1 Piechowice

Klasy III rzut piłeczką palantową
1. SP Pisarzowice
2. SP Smolnik
3. SP 11 Jelenia Góra
4. SP 1 Kamienna Góra
5. SP 1 Bolesławiec
6. SP 1 Piechowice

Klasy IV bieg na 60 metrów
1. SP 1 Kamienna Góra
2. SP Smolnik
3. SP 5 Zgorzelec
4. SP 1 Bolesławiec
5. SP 5 Bolesławiec
6. SP 4 Bolesławiec
7. SP Karpacz
8. SP 8 Jelenia Góra

Klasy IV skok w dal
1. SP Smolnik
2. SP 4 Bolesławiec
3. SP 1 Kamienna Góra
4. SP 5 Bolesławiec
5. SP 8 Jelenia Góra
6. SP Karpacz
7. SP 1 Bolesławiec
8. SP 5 Zgorzelec

Klasy IV rzut piłeczką palantową
1. SP 4 Bolesławiec
2. SP 5 Bolesławiec
3. SP 8 Jelenia Góra
4. SP Smolnik
5. SP 5 Zgorzelec
6. SP 1 Bolesławiec
7. SP 1 Kamienna Góra
8. SP Karpacz

Składy zwycięskiego zespołu:

Klasy III
Maliszewski Łukasz, Tuszyński Marcel, Ianonne Antonio, Pawlak Jakub, Biskup Sebastian, Woźna Żaneta, Kunczał Anna, Terpiłowska Zuzanna, Ciupak Magdalena, Urzędowska Nikola.

Klasy IV
Matusiak Nikola, Rękas Karolina, Pałys Teresa, Uścinowicz Julia, Drozdek Ada, Kwiatkowski Michał, Farganus Maciej, Kwiatkowski Szymon, Śliwiński Karol, Kowalczyk Wiktor, Kurowski Kacper. Opiekun: Jarosław Zimowicz

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group