Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 7534
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: “Złote Przeboje na wakacjach” w Świeradowie–Zdroju

Czwartek, 14 sierpnia 2014, 7:54
Aktualizacja: 7:57
Autor: Manu
Region: “Złote Przeboje na wakacjach” w Świeradowie–Zdroju
Fot. Organizator
W najbliższą sobotę (16 sierpnia) na Stadionie Miejskim w Świeradowie–Zdroju (przy ul. Sienkiewicza 2 A), w ramach drugiego cyklu letnich koncertów Radia Złote Przeboje – “Złote Przeboje na wakacjach”, na muzycznej scenie wystąpią: grupa Taraka, Urszula i zespół Kombii. Dla słuchaczy będzie działało plenerowe studio Radia Złote Przeboje, z którego na żywo przeprowadzą szczegółowe relacje: Zygmunt Chajzer, Jarek Budnik i Piotr Jaworski. Początek o godz. 16.00.

Impreza z cyklu “Złote Przeboje na wakacjach” w Świeradowie-Zdroju odbywać się będzie w godzinach od 16.00 do 22.00.

Koncerty:

- o godz. 17.45 – zespół Taraka (w składzie: Karol Kus - gitara, wokal Zdobysław Cezary Górski – fortepian, Roman Chraniuk - gitara basowa, Marian Lomaha – skrzypce, Piotr Langner – perkusja i Elvis Olenski - akordeon, gitara) – to muzycy z Polski, Białorusi i Ukrainy, autorem utworów z debiutanckiej płyty “Podaj rękę Ukrainie” jest Karol Kus - autor wielkiego przeboju “Nie kłam, że kochasz mnie” duetu Ewelina Flinta i Łukasz Zagrobelny;

- o godz. 19.00 - Urszula

- o godz. 20.35 - zespół Kombii

Robert Sowa, szef kuchni i showman, przygotuje pyszne potrawy z wykorzystaniem regionalnych przepisów i specjałów w trakcie show “Złote Przeboje Mistrza Sowy”, którego patronem jest marka Prymat, sponsor główny trasy. Nie zabraknie też licznych konkursów z nagrodami ufundowanymi przez partnerów trasy.

W programie blok programów dla najmłodszych: konkursy, gry i zabawy z nagrodami, a na koniec ok. godz. 22.00 Festiwal Sztucznych Ogni “Izery Flame2014”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group