Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 4900
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Europa: Złombol wystartował [AKTUALIZACJA]

Sobota, 26 czerwca 2021, 11:56
Aktualizacja: 20:41
Autor: Przemek Kaczałko
Europa: Złombol wystartował [AKTUALIZACJA]
Fot. Przemek Kaczałko
Załoga wspierana przez portal Jelonka.com wyruszyła spod katowickiego Spodka polonezem caro plus, a celem ich wyprawy w ramach Złombolu są Złote Piaski w Bułgarii.

Pierwszy raz w historii Złombolu uczestnicy mieli do wyboru trzy trasy - na terenie Polski, Złote Piaski w Bułgarii oraz Turcję.

Bartek Smętek z Arturem Świerkiem oraz Kasią Sulowską (z Poznania) wybrali Bułgarię i dzisiaj (26.06) wystartowali z Katowic. Po drodze mieli krótką pauzę w Nowym Sączu i udają się już na Słowację. Plan na dzisiaj to dotarcie do miejscowości Oradea w Rumunii. Trzymamy kciuki!

To debiut jeleniogórsko-poznańskiej załogi w Złombolu. W XIV edycji charytatywnego rajdu na rzecz dzieci z domów dziecka biorą udział dzięki wsparciu darczyńców, czyli jeleniogórskie firmy Promatic Group, Arkam, Bio Kam-an, Analyx oraz Apartamenty Pruskie z Karpacza. Akcję wspierają również Media Sport oraz Jelonka.com!

Aktualizacja - 15:55

Po krótkiej przerwie na Słowacji, załoga udaje się na Węgry. W stawce nie brakuje innych polonezów, a atmosfera jest wzorowa.

Aktualizacja - 20:30

Ekipa z poloneza caro plus jest już w Rumunii.

Droga przebiega gładko. Na granicy Węgier z Rumunia były korki, ale jesteśmy już w Oradei. Odwiedziliśmy też lokal jednego z naszych darczyńców - relacjonuje Bartek Smętek.

Twoja reakcja na artykuł?

13
68%
Cieszy
2
11%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
5%
Złości
3
16%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group