Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 7595
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Złodzieja nakryła bankomatowa kamera

Czwartek, 13 listopada 2008, 14:26
Aktualizacja: 14:27
Autor: TEJO
Nie miał szczęścia 19–latek, który ukradł pieniądze z bankomatu posługując się znalezioną kartą magnetyczną. Wpadł dzięki nagraniu z kamery monitorującej urządzenie.

Do zdarzenia doszło w Olszynie Lubańskiej. Mieszkaniec pobliskiej miejscowości zgłosił policji, że zgubił portfel, w którym znajdowała się karta bankomatowa. Poszkodowany jeszcze w tym samym dniu ją zablokował w banku. Jednak „znalazca” karty był szybszy i zdążył wypłacił 1000 złotych. Fakt ten został nagrany kamerą zamontowaną na bankomacie.

Funkcjonariusze podczas przeglądania filmu na jednym z ujęć zauważyli dłonie z charakterystycznym znamieniem. Dzięki spostrzegawczości oraz doskonałej znajomości swojego rejonu pracy policjanci szybko skojarzyli i wytypowali sprawcę kradzieży.

Okazał się nim 19-letni mężczyzna, który był bardzo zaskoczony wizytą funkcjonariuszy. Na dodatek policjanci znaleźli w jego mieszkaniu kilka porcji suszu konopi indyjskich. Posiadanie środków odurzających jest zakazane.

Za kradzież z włamaniem, bo tak potraktowano przywłaszczenie sobie pieniędzy przez złodzieja, grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group