Niedziela, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 13145
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Złodziej sprzętu elektronicznego za kratkami

Czwartek, 8 sierpnia 2013, 10:31
Aktualizacja: Sobota, 10 sierpnia 2013, 13:06
Autor: 112
Policjanci z Karpacza zatrzymali mężczyznę, który ma na swoim koncie kilkadziesiąt kradzieży i kradzieży z włamaniem do pensjonatów i obiektów hotelowych na terenie Karpacza i Kowar. Mężczyzna przede wszystkim kradł sprzęt elektroniczny.

Sprawca przez otwarte drzwi balkonowe lub okna dostawał się do pokojów hotelowych skąd kradł przede wszystkim laptopy, telefony komórkowe i aparaty fotograficzne.

- Mężczyzna działał głównie na terenie Karpacza, kilku kradzieży dopuścił się również w Kowarach. Zatrzymany 20-latek dokonał ponad 30 kradzieży i kradzieży z włamaniem kradnąc przedmioty o łącznej wartości nie mniejszej, niż kilkanaście tysięcy złotych. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia, niemniej trwają czynności zmierzające do odzyskania pozostałych, utraconych przedmiotów – informuje oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze nadkom. Bogumił Kotowski.

Zatrzymany był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu. Został on tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu do 10. lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group