Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 5603
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Zgłoś swój produkt do Karkonoskiej Marki Lokalnej

Sobota, 14 maja 2016, 8:15
Aktualizacja: 8:17
Autor: Jel
Region: Zgłoś swój produkt do Karkonoskiej Marki Lokalnej
Fot. Organizator
Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Ducha Gór po raz kolejny postanawia poszerzyć grono członkowskie Karkonoskiej Marki Lokalnej. Swoje zaproszenie kieruje do producentów i usługodawców lokalnych. Nabór wniosków jest ciągły.

Przyznanie Karkonoskiej Marki Lokalnej uprawnia do posługiwania się zastrzeżonym znakiem, poświadczającym autentyczność produktu lokalnego oraz do uczestnictwa w promocji produktów lokalnych z Krainy Ducha Gór w formie m.in. materiałów drukowanych czy aplikacji na telefon.

- Marka Lokalna powstała z potrzeby mieszkańców, producentów żywności, rzemieślników, artystów i przedsiębiorców Regionu, z inicjatywy organizacji pozarządowych działających na rzecz wspierania zrównoważonego, opartego na zasobach lokalnych rozwoju Regionu.

Celem posługiwania się znakiem i uczestnictwa w systemie marki lokalnej jest m.in. stworzenie wyjątkowej oferty turystycznej Regionu oraz kreowanie sieci współpracy uczestników – wyjaśniają przedstawiciele Partnerstwa Ducha Gór.

Regulamin, kryteria oceny klas produktów i usług oraz wnioski można uzyskać kontaktując się z Anną Gomułką pisząc na adres: a.gomulka@duchgor.org ).W imieniu LGD zapraszamy do składania podań.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group