Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 7514
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zgłoś swój produkt do Karkonoskiej Marki Lokalnej

Wiadomości: Region
Sobota, 14 maja 2016, 8:15
Aktualizacja: 8:17
Autor: Jel
Fot. Organizator
Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Ducha Gór po raz kolejny postanawia poszerzyć grono członkowskie Karkonoskiej Marki Lokalnej. Swoje zaproszenie kieruje do producentów i usługodawców lokalnych. Nabór wniosków jest ciągły.

Przyznanie Karkonoskiej Marki Lokalnej uprawnia do posługiwania się zastrzeżonym znakiem, poświadczającym autentyczność produktu lokalnego oraz do uczestnictwa w promocji produktów lokalnych z Krainy Ducha Gór w formie m.in. materiałów drukowanych czy aplikacji na telefon.

- Marka Lokalna powstała z potrzeby mieszkańców, producentów żywności, rzemieślników, artystów i przedsiębiorców Regionu, z inicjatywy organizacji pozarządowych działających na rzecz wspierania zrównoważonego, opartego na zasobach lokalnych rozwoju Regionu.

Celem posługiwania się znakiem i uczestnictwa w systemie marki lokalnej jest m.in. stworzenie wyjątkowej oferty turystycznej Regionu oraz kreowanie sieci współpracy uczestników – wyjaśniają przedstawiciele Partnerstwa Ducha Gór.

Regulamin, kryteria oceny klas produktów i usług oraz wnioski można uzyskać kontaktując się z Anną Gomułką pisząc na adres: a.gomulka@duchgor.org ).W imieniu LGD zapraszamy do składania podań.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Kuzia 14-05-2016 14:04
Kolejny nic nie znaczący znaczek, za który trzeba płacić wpisowe, opłaty członkowskie itp. Wyłudzanie pieniędzy od naiwnych.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group