Środa, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 7788
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zgłoś się po pomoc dla dzieci niepełnosprawnych

Wtorek, 14 maja 2013, 10:38
Aktualizacja: 10:41
Autor: Org
Otwarta Inicjatywna Grupa Wsparcia Rodziców Dzieci z Niepełnosprawnościami zaprasza na cotygodniowe spotkania. Najbliższe z nich, z udziałem psychologa, odbędzie się w piątek (17.05.2013 r.) w jeleniogórskiej Książnicy Karkonoskiej o godz. 17.00 w sali nr 322.

Po poradę i pomoc mogą zgłosić się zarówno rodzice, jak i nauczyciele dzieci niepełnosprawnych oraz z problemami i zaburzeniami rozwoju. 

Jeżeli jesteś rodzicem i niepokoi Cię zachowanie Twojego dziecka. Masz wątpliwości i podejrzewasz że jego rozwój nie przebiega prawidłowo. Otrzymujesz niepokojące sygnały od innych osób przebywających z Twoim dzieckiem o "nietypowych" zachowaniach u dziecka. Jesteś rodzicem dziecka niepełnosprawnego i potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego przedszkola lub szkoły dla Twojego dziecka.

- Potrzebujesz informacji o metodach terapii. Poszukujesz specjalistów: terapeutów, psychologów i psychiatrów, lekarzy. Jeśli chciałbyś polepszyć relacje pomiędzy Tobą a dzieckiem, być lepszym rodzicem. Jeśli potrzebujesz pomocy w szkole dla swojego dziecka. Jesteś nauczycielem dziecka z niepełnosprawnością i chciałbyś się dowiedzieć, co oznacza indywidualne podejście w przypadku różnego rodzaju schorzeń to serdecznie zapraszamy – piszą organizatorzy.

Szczegółowe informacje na temat spotkań można uzyskać pod tel. 530 515 510 lub e-mail: anna.jg@tlen.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group