• Sobota, 20 lipca 2019
  • Godz. 20:27
  • Imieniny: Frederyka, Czesława, Hieronima, Małgorzaty
  • Czytających: 7033
  • Zalogowanych: 9
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Zestaw par IV–ligi, okręgówki i niższych klas

Wiadomości: IV-liga piłkarska, niższe ligi
Piątek, 27 września 2013, 14:33
Aktualizacja: 14:34
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W nadchodzący weekend przed kibicami i zawodnikami rozgrywek piłkarskich kolejne emocje związane z walką o punkty w IV0lidze, okręgówce oraz klasach A i B. W Kowarach miejscowa Olimpia podejmie lidera z Brzegu Dolnego, a Karkonosze zagrają na wyjeździe z Sokołem Wielka Lipa.

Zestaw par 9. kolejki:
Sobota, 28.IX:
Miedź II Legnica - Kuźnia Jawor 11:00
Sokół Wielka Lipa - Karkonosze Jelenia Góra 15:00
Olimpia Kowary - KP Brzeg Dolny 16:00
Granica Bogatynia - BKS Bolesławiec 16:00
Orla Wąsosz - Pogoń Oleśnica 16:00
Piast Zawidów - AKS Strzegom 16:00
LZS Stary Śleszów - Orzeł Ząbkowice Śląskie 16:00
Niedziela, 29.IX:
Orkan Szczedrzykowice - MKS Szczawno Zdrój 15:00

Tabela:
1. KP Brzeg Dolny----------------8 - 19 - 19:7
2. Miedź II Legnica---------------8 - 18 - 22:6
3. Karkonosze Jelenia Góra-----8 - 16 - 17:9
4. LZS Stary Śleszów-------------8 - 16 - 23:11
5. Sokół Wielka Lipa--------------8 - 16 - 15:9
6. Olimpia Kowary----------------8 - 13 - 10:7
7. Orzeł Ząbkowice Śląskie------8 - 10 - 15:15
8. BKS Bobrzanie Bolesławiec---8 - 10 - 15:14
9. AKS Strzegom------------------8 - 10 - 11:16
10. Kuźnia Jawor-----------------8 - 10 - 10:12
11. Orla Wąsosz-------------------8 - 8 - 10:14
12. Orkan Szczedrzykowice------8 - 8 - 13:18
13. MKS Szczawno Zdrój---------8 - 8 - 10:17
14. Granica Bogatynia------------8 - 7 - 11:19
15. Piast Zawidów-----------------8 - 7 - 9:14
16. Pogoń Oleśnica----------------8 - 4 - 4:26

Zestaw par 9. kolejki okręgówki:
Sobota, 28.IX:
Nysa Zgorzelec - Olimpia Kamienna Góra 15:00
Czarni Lwówek Śląski - Twardy Świętoszów 15:00
Włókniarz Mirsk - Piast Wykroty 16:00
Leśnik Osiecznica - Włókniarz Leśna 16:00
Endico Mitex Podgórzyn - Łużyce Lubań 16:00
Lotnik Jeżów Sudecki - Hutnik Pieńsk 16:00
Piast Dziwiszów - Pogoń Świerzawa 16:00
Niedziela, 29.IX:
Victoria Ruszów - Orzeł Lubawka 15:00

Zestaw par 7. kolejki A klasy:
Grupa I (niedziela, 29.IX):
Orzeł Mysłakowice - Gryf Gryfów Śląski 11:00
Chojnik Jelenia Góra - Olimpia II Kowary 11:00
Lechia Piechowice - Kwisa Świeradów Zdrój 11:00
Nysa Wolbromek - Orzeł Wojcieszów 11:00
KS Łomnica - Piast Bolków 11:00
Pagaz Krzeszów - Włókniarz Chełmsko Śląskie 14:00
Woskar Szklarska Poręba - Czarni Przedwojów 16:00

Zestaw par
Grupa II:
Potok Karpniki - Juvenia Rrybnica 11:00
GLKS Czernica - Pub Gol Jelenia Góra 11:00
Energobest Miłków - KS Maciejowa 11:00
LZS Kostrzyca - Rudawy Janowice Wielkie 11:00
Czarni Strzyżowiec - Lotnik II Jeżów Sudecki 15:00
Hottur Borowice - Bobry Wojanów (przełożony na 10.XI, godz.13:00)

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group