Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 5412
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/Region: Zespól Minimum oraz soliści z MDK znów nagrodzeni

Wtorek, 3 grudnia 2013, 7:55
Aktualizacja: 7:58
Autor: Angela
Jelenia Góra/Region: Zespól Minimum oraz soliści z MDK znów nagrodzeni
Fot. MDK
Z nagrodami wrócili z XXII Przeglądu Piosenki Turystycznej i Ekologicznej „Na szlaku” w Świdnicy nasi młodzi artyści z Młodzieżowego Domu Kultury w Jeleniej Górze. O zwycięstwo walczyło kilkudziesięciu solistów oraz kilkanaście zespołów wokalnych ze szkół i placówek kultury województwa dolnośląskiego.

Każdy wykonawca prezentował dwie piosenki. Jury, któremu przewodniczył kompozytor, muzyk i aktor Tadeusz Szarwaryn przyznało w kategorii zespołów wokalnych nagrodę dla zespołu „Minimum” w składzie: Amanda Kostrubiec, Ewa i Ida Kobielskie. Wyróżnieniem nagrodzono Natalii Droń z zespołem „Tym Czasem” w składzie: Paweł Kokoszka i Ewa Kobielska.

W kategorii solistów nagrodę otrzymała Ewa Kobielska natomiast wyróżnienie przyznano Katarzynie Kasprzak. Nagrodzeni laureaci wystąpili w koncercie finałowym, podczas którego otrzymali od organizatorów dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Wszyscy wykonawcy są uczestnikami Studia Piosenki Debiut Młodzieżowego Domu Kultury w Jeleniej Górze, które prowadzi Renata Kryńska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group