Środa, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 6906
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zemścił się na przystankowym koszu na śmieci

Środa, 11 czerwca 2008, 8:39
Aktualizacja: 8:39
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Zemścił się na przystankowym koszu na śmieci
Fot. TEJO
Zdenerwował się i zniszczył część przystanku przy al. Wojska Polskiego – tak pijany wandal tłumaczył strażnikom miejskim swój czyn.

Do incydentu doszło w nocy z wtorku na środę na przystanku blisko pogotowia ratunkowego. Zawiadomiono o tym patrol straży miejskiej podając rysopis jednego ze sprawców. – Po przybyciu na miejsce strażnicy zastali dwóch mężczyzn siedzących na ławce. Wokół przystanku były porozrzucane śmieci i pognieciony kosz – poinformował mł. insp. Grzegorz Rybarczyk z SM.

Strażnicy wylegitymowali mężczyzn, bo wygląd jednego z nich odpowiadał rysopisowi. Zatrzymany, Andrzej P., przyznał się do dewastacji. Oznajmił strażnikom, że był zdenerwowany i chciał się „wyładować”, dlatego zniszczył część przystanku. Kiedy strażnicy przewozili wandala na policję, był agresywny. Ubliżał funkcjonariuszom i mówił, że jest „starym recydywistą” na zwolnieniu warunkowym. Był pijany i spędził noc w policyjnej izbie zatrzymań.

To kolejny akt dewastacji przystanku w Jeleniej Górze. Przez wandali Miejski Zakład Komunikacyjny traci kilkaset tysięcy złotych rocznie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group