Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 7910
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Ze straszakiem okradli bar i stację paliw

Czwartek, 29 stycznia 2009, 9:53
Aktualizacja: 9:54
Autor: TEJO
Kilka tysięcy złotych oraz telefony komórkowe padły łupem dwóch mężczyzn, którzy napadli na bar i stację paliw. Bandyci zastraszyli personel pistoletem, który okazał się zabawką. Złapała ich policja.

Do zdarzeń doszło na terenie gminy Nowogrodziec oraz w Lubaniu. Sprawcami okazali się dwaj mieszkańcy okolic Nowogrodźca. Bandyci mają 22 i 27 lat. Policjanci z Bolesławca ustalili, że w styczniu tego roku mężczyźni w obu wspomnianych przypadkach działali razem.

Jeden z nich będąc zamaskowany, po wejściu do baru lub stacji paliw, zastraszał znajdujące się tam osoby przedmiotem przypominającym broń i żądał wydania pieniędzy oraz telefonów komórkowych. W tym czasie drugi z nich czekał w samochodzie, stojąc na tzw. czatach. Po dokonaniu napadu, uciekali samochodem z miejsca zdarzenia.

W trakcie przeszukania mieszkań i pomieszczeń gospodarczych obu zatrzymanych policjanci odnaleźli skradzione podczas napadów telefony komórkowe oraz odnaleźli atrapę broni, którą sprawcy prawdopodobnie posługiwali się podczas napadów. Obaj trafili do policyjnego aresztu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group