Sobota, 19 czerwca
Imieniny: Gerwazego, Protazego
Czytających: 5256
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: „Zdolna Dolna” aktywna fotograficznie

Sobota, 29 stycznia 2011, 9:39
Aktualizacja: 9:40
Autor: Accipiter
JELENIA GÓRA: „Zdolna Dolna” aktywna fotograficznie
Fot. Organizatorzy
W Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie nastąpiło uroczyste otwarcie wystawy fotograficznej, która odbyła się w ramach projektu realizowanego przez Stowarzyszenie „Zdolna Dolna”.

Wystawa prezentuje fotografie popularyzujące Szklarską Porębę i okolice jako efekt twórczy uczestników kursu fotograficznego Stowarzyszenia „Zdolna Dolna”, którego przedstawicielem jest Przemysław Wiater. Kurs dofinansowany był z budżetu miasta. W uroczystości wziął udział burmistrz Grzegorz Sokoliński, radni oraz pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Celem przedsięwzięcia było promowanie aktywności osób w różnych aspektach ich życia społecznego. Wernisaż wystawy fotograficznej otworzył Zbigniew Żurowski, prezes stowarzyszenia. Obecni na imprezie autorzy prac w podzięce za cenne uwagi i zachęcanie do fotografowania wręczyli album Jolanty Bąk „Polska. Skarby natury, kultury i sztuki” swojemu instruktorowi kursu Tomaszowi Drozdowskiemu. Po zakończeniu owocnych zajęć, jak zapowiada Stowarzyszenie „Zdolna Dolna”, powstanie Koło Fotograficzne.

Stowarzyszeniu „Zdolna Dolna” życzymy kolejnych sukcesów w pracy na rzecz mieszkańców Szklarskiej Poręby Dolnej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group