Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 2 stycznia
Imieniny: Izydora, Makarego
Czytających: 9776
Zalogowanych: 30
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zdemolował sklepik, bo nie dostał wódki

Wtorek, 7 kwietnia 2009, 8:02
Aktualizacja: 8:03
Autor: TEJO
Zawiedziony i pijany mieszkaniec gminy Mysłakowice, któremu na jednej ze stacji benzynowych odmówiono sprzedaży alkoholu, urządził demolkę i zbił kilka butelek z trunkami.

Do zdarzenia doszło 4 kwietnia około godz. 21 w Jeleniej Górze. Pracownica jednej ze stacji benzynowych zgłosiła policji, że nietrzeźwy mężczyzna awanturuje się. Policjanci, którzy pojechali na zgłoszenie ustalili, że 45-latek przyszedł, aby kupić alkohol.

– Był pijany a sprzedawczyni mu odmówiła. Mężczyzna wówczas wszczął awanturę, był agresywny , a następnie puszką po piwie rzucił w regał z alkoholami. W efekcie porozbijał kilka butelek wódki, czym spowodował straty w wysokości blisko 300 zł – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Awanturnika przewieziono do komisariatu Śródmieście. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało 2 promile. 45-latek odpowie za uszkodzenie mienia, za co grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Sonda

Co myślisz o wprowadzeniu jednego wieku emerytalnego dla kobiet i mężczyzn (62 lata)?

Oddanych
głosów
142
Dobry pomysł
56%
Zły pomysł
44%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Nigdy nie rób i nie spożywaj tych rzeczy
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Aktualności
Tak w sylwestrową noc bawiła się Jelenia Góra
 
Aktualności
Sylwester pod chmurką z Łobuzami i Mr. Presidentem
 
Aktualności
Uważajcie, bardzo trudne warunki na drogach
 
Aktualności
Wieża Książęca znów zachwyca
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group