Niedziela, 1 sierpnia
Imieniny: Nadii, Piotra
Czytających: 6392
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dziwiszów: Zbliżają się Amatorskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim

Czwartek, 12 maja 2011, 12:28
Aktualizacja: 12:35
Autor: MDvR
Dziwiszów: Zbliżają się Amatorskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim
Fot. Robert Ignaciak
Pod koniec obecnego miesiąca, a dokładnie 28 maja odbędą się w Mikrostacji Sportów Zimowych i Letnich Łysa Góra – Dziwiszów Mistrzostwa Województwa w Kolarstwie Górskim, które są jednocześnie eliminacjami do XVI Amatorskich Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim FAMILY CUP 2011.

Zawody rozgrywane będą w jednej konkurencji - wyścig terenowy (cross country). Wyścigi odbywają się według klasyfikacji indywidualnej i rodzinnej. Z każdej eliminacji do finału przechodzi pierwsze 6 osób z każdej kategorii oraz 6 najlepszych rodzin. Zapisy na eliminację jeleniogórską są przyjmowane przez SN i SKS AESCULAP (drogą elektroniczną - poprzez e-mail) jak również przez organizatora głównego poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej www.familycup.com.pl do godziny 16.00 dnia poprzedzającego zawody.

Numery startowe wydawane będą w dniu imprezy od godz. 9.00, w biurze zawodów w schronisku na Łysej Górze (obok znajduje się start i meta). Pobierana będzie kaucja za chip w wysokości 50 zł (ew. dowód osobisty). Osoby nieletnie mogą startować tylko po okazaniu pisemnej zgody od rodziców. Każdy zawodnik musi posiadać kask sztywny. Uczestnicy zawodów wystartują w 14 kategoriach wiekowych. Start pierwszej kategorii (dzieci 7 - 11 lat) planowany jest na godz. 10.00.

Szczegółowy spis kategorii (i inne szczegółowe informacje – w regulaminie zawodów FAMILY CUP na stronie www.familycup.com.pl). Opłaty startowe: dzieci do lat 16 - 15 zł, dorośli - 25 zł. Organizatorem regionalnym jest SN i SKS Aesculap, a głównym organizatorem zawodów jest Wydawnictwo Family Cup, Stowarzyszenie Family Cup oraz Redakcja portalu "Sportowy Styl".

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group