Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 7077
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/Świat: Zawodnicy team’u Czaplickifun znów w akcji

Środa, 17 lipca 2013, 16:01
Aktualizacja: 16:03
Autor: MDvR
Jelenia Góra/Świat: Zawodnicy team’u Czaplickifun znów w akcji
Fot. archiwum
Po ustanowieniu rekordu w zjeździe kajakiem po śniegu i wyprawie na Nil Wiktorii w Ugandzie przyszedł czas na start w mistrzostwach globu. Zofia Tuła i Tomasz Czaplicki przygotowują się właśnie do zbliżających się Mistrzostw Świata we Freestyle’u Kajakowym, które już na początku września odbędą się w USA.

Zosia i Tomek trenują w pięknych i niebezpiecznych miejscach jeżdżąc po całym świecie. W lutym kajakarze Czaplickifun ścigali się kajakiem po stoku narciarskim, na przełomie marca i kwietnia trenowali na wielkich falach Nilu Wiktorii w Ugandzie, a teraz przygotowują się do najważniejszej imprezy freestyle’u kajakowego na świecie. Mistrzostwa Świata we Freestyle’u Kajakowym odbędą się między 2 a 9 września w Bryson City (North Carolina). Para naszych najlepszych kajakarzy freestyle’owych wylatuje do USA już na początku sierpnia, by ostatnie tygodnie przygotowań spędzić już w Nantahala George obok Bryson City, gdzie zostaną rozegrane mistrzostwa.

W najbliższym czasie Zosię i Tomka będzie można spotkać w czeskiej Pradze, gdzie w weekend 26-28 lipca oboje będą walczyć o medale Pucharu Europy we Freestyle'u Kajakowym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group