Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 4693
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zatrzymany za podpalenie auta i narkotyki

Środa, 31 maja 2017, 14:01
Aktualizacja: 14:04
Autor: 112
Jelenia Góra: Zatrzymany za podpalenie auta i narkotyki
Fot. Archiwum
Do pięciu lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie podejrzanemu o podpalenie auta w Jeleniej Górze oraz posiadanie narkotyków. 45–latek spowodował straty w wysokości około 12 tysięcy złotych.

26 maja sprawca podpalił pojazd marki Audi zaparkowany na jednym z parkingów w Jeleniej Górze. Jego wartość właścicielka oszacowała na blisko 12 tysięcy złotych. Funkcjonariusze powiadomieni przez pokrzywdzonego o przestępstwie rozpoczęli poszukiwania osoby lub osób podejrzewanych o ten czyn. Prowadzone w tej sprawie czynności procesowe i operacyjne, a także analiza zabezpieczonego w tej sprawie monitoringu, pozwoliły na wytypowanie osoby podejrzewanej.

- Osobą tą okazał się mieszkaniec Łodzi, aktualnie przebywający w Jeleniej Górze. 30 maja mężczyzna został zatrzymany podczas kontroli drogowej w Jeleniej Górze. W bagażniku miał marihuanę. Niewykluczone, że kierował również pojazdem będąc pod wpływem środków odurzających. W tym celu pobrano mu krew do badań. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group