Czwartek, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 6666
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zatrzymany za podpalenie auta i narkotyki

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 31 maja 2017, 14:01
Aktualizacja: 14:04
Autor: 112
Fot. Archiwum
Do pięciu lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie podejrzanemu o podpalenie auta w Jeleniej Górze oraz posiadanie narkotyków. 45–latek spowodował straty w wysokości około 12 tysięcy złotych.

26 maja sprawca podpalił pojazd marki Audi zaparkowany na jednym z parkingów w Jeleniej Górze. Jego wartość właścicielka oszacowała na blisko 12 tysięcy złotych. Funkcjonariusze powiadomieni przez pokrzywdzonego o przestępstwie rozpoczęli poszukiwania osoby lub osób podejrzewanych o ten czyn. Prowadzone w tej sprawie czynności procesowe i operacyjne, a także analiza zabezpieczonego w tej sprawie monitoringu, pozwoliły na wytypowanie osoby podejrzewanej.

- Osobą tą okazał się mieszkaniec Łodzi, aktualnie przebywający w Jeleniej Górze. 30 maja mężczyzna został zatrzymany podczas kontroli drogowej w Jeleniej Górze. W bagażniku miał marihuanę. Niewykluczone, że kierował również pojazdem będąc pod wpływem środków odurzających. W tym celu pobrano mu krew do badań. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 31-05-2017 19:09
jeśli to faktycznie on to to niech odda kasę a potem też go podpalić publicznie ku przestrodze innych idotów którzy by chcieli podnieść rękę lub zapałkę na czyjąś ciężko wypracowaną własność, bo nie dość że człowiek ciężko tyra żeby mieć chociaż rzęcha po którym Niemiec płakaj to jeszcze taki ### weżmie i podpali
~h 31-05-2017 23:28
Ewidentna wina Tuska !!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group