Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 6 listopada
Imieniny: Feliksa, Ziemowita
Czytających: 14009
Zalogowanych: 116
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zatrucie tlenkiem węgla na Placu Ratuszowym

Poniedziałek, 5 lutego 2018, 13:04
Aktualizacja: 13:07
Autor: WAC
Dwie osoby – matka i córka trafiły do szpitala z objawami zatrucia tlenkiem węgla, do którego doszło wczoraj (5.02) wieczorem w jednym z mieszkań w budynku na Placu Ratuszowym.

Strażacy otrzymali wezwanie około godziny 22.10. Po przybyciu na miejsce stwierdzili, że w lokalu panuje wysokie stężenie tlenku węgla, który wydobywał się z nieszczelnego przewodu odprowadzającego spaliny z piecyka gazowego. W mieszkaniu też najprawdopodobniej niewłaściwie działała wentylacja

Poza strażakami, którzy poza prowadzeniem pomiarów poziomu tlenku węgla przewietrzyli lokal interweniowały też policja, pogotowie ratunkowe oraz gazowe. Dwie kobiety przebywające w tym czasie w mieszkaniu odwieziono do szpitala.

Sonda

Czy w mijającym roku zmarł ktoś z Twojej rodziny albo dobry znajomy?

Oddanych
głosów
788
Tak
66%
Nie
34%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Nie myjesz zębów i idziesz spać? Oto konsekwencje
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Wiosenne techno w Jeleniej Górze – darmowe bilety
 
Kilometry
Łomnica doczekała się ronda
 
Aktualności
Złoty pociąg – krok do przodu czy w bok?
 
112
Dramatyczna akcja ratunkowa na dworcu
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group