Reklama
Piątek, 5 czerwca
13°C Jelenia Góra

Zatrucie czadem przy Morcinka

Audio

Czytaj na głos

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku zatrucia tlenkiem węgla, do jakiego doszło wczoraj (5.02) w jednym z mieszkań w budynku wielorodzinnym przy ul. Morcinka.

Autor: WAC 1 min czytania

Informacje o podejrzeniu zatrucia czadem strażacy otrzymali około godziny 20.00. Po przyjeździe na miejsce stwierdzono bardzo wysokie stężenie tlenku węgla w jednym z mieszkań. Najprawdopodobniej jego źródłem była nieszczelny przewód odprowadzający spaliny z piecyka gazowego. Dwie osoby przebywające w lokalu wymagały pomocy medycznej i zostały odwiezione do szpitala.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Pogotowie elektryczne Pogotowie elektryczne Usługi elektryczne Jelenia Góra Cena Dwupoziomowe mieszkanie 63,2 m² | Antresola | Garderoba | Jelenia Góra -Kadetów Dwupoziomowe mieszkanie 63,2 m² | Antresola | Garderoba | Jelenia Góra -Kadetów Sprzedam mieszkanie Jelenia Góra Do negocjacji Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Usługi informatyczne Jelenia Góra Do negocjacji Brak zdjęcia Poszukuję kierowcy kat. C+E Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka