Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 22 listopada
Imieniny: Marka, Stefana
Czytających: 10787
Zalogowanych: 78
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zatoczył się i wpadł pod samochód

Sobota, 16 lutego 2008, 19:21
Aktualizacja: Niedziela, 17 lutego 2008, 7:44
Autor: MAR
JELENIA GÓRA: Zatoczył się i wpadł pod samochód
Fot. MAR
Obrażenia nosa i potłuczenia ciała to efekt kolizji pieszego z samochodem osobowym, do jakiej doszło w sobotę po godzinie 18 na prostym odcinku ulicy Mickiewicza, od strony Czarnego przed mostkiem na Pijawniku.

Mężczyzna, który prawdopodobnie znajdował się w stanie wskazującym na spożycie alkoholu, stracił równowagę, zatoczył się na jezdnię prosto pod nadjeżdżający samochód.

Kierowca nie zdążył go wyminąć i uderzył pieszego lusterkiem bocznym, które uległo zniszczeniu. Poszkodowanego zabrała karetka pogotowia do szpitala. Jego stan nie jest znany.
Miejsce, w którym doszło do wypadku, należy do zakątków Jeleniej Góry bardzo niebezpiecznych nie tylko dla pieszych.

W sobotę po południu doszło do klilku kolizji drogowych w mieście. Między innymi: u zbiegu ulic Wolności i Wojska Polskiego oraz na skrzyżowaniu Piłsudskiego i Sudeckiej. Nikomu nic poważnego się nie stało.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy Twoje dziecko chodzi w szkole na lekcje religii?

Oddanych
głosów
422
Tak
36%
Nie
59%
Raz tak, raz nie - to zależy jak bardziej pasuje danego dnia
5%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Potop szwedzki – historia animowana
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Karkonosze
Joanna i Daniel Staniszewscy kończą remonty w schronisku "Nad Łomniczką"
 
Aktualności
21 listopada – Dzień Życzliwości
 
Inwestycje
Kończą budować rondo
 
Aktualności
Karkonosze mają swój własny… Sopot!
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group