Wtorek, 31 stycznia
Imieniny: Jana, Marceliny
Czytających: 7771
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zatańcz z „Młodymi Duchem” w Przystani Twórczej

Piątek, 21 października 2016, 8:14
Autor: P–T
Jelenia Góra: Zatańcz z „Młodymi Duchem” w Przystani Twórczej
Fot. Użyczone/Przystań Twórcza
Warsztaty kabaretowe i mozaiki ceramicznej, Teatr Seniora czy też Lekcja Sztuki w BWA – to część spotkań, w których wzięli ostatnio udział członkowie Klubu Seniora „Młodzi Duchem” (50+). Dołącz do nich! Już w najbliższą środę (26.10.2016r.) odbędą się autorskie warsztaty taneczne, prowadzone przez klubowiczów. Wstęp wolny.

Reżyserka Danuta Jaśkiewicz, członkini Klubu Seniora „Młodzi Duchem” zabrała klubowiczów do świata śmiechu i fantazji podczas autorskich warsztatów kabaretowych. Uczestnicy wcielali się w humorystyczne postacie oraz śpiewali wesołe piosenki. Senioralny Kabaret „Impuls” poszukuje muzyka, który dołączyłby do roześmianych szeregów Klubu Seniora. Przystań Twórcza zaprasza na spotkanie -próbę kabaretu, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek (24.10) o godz. 16.30 w siedzibie organizatora (ul. Cieplicka 74 – budynek SP nr 6).

W ramach Teatru Seniora uczestnicy spotkań odwiedzili Teatr Nasz w Michałowicach i obejrzeli znakomity spektakl „Szczęściarze”. Z kolei podczas warsztatów mozaiki ceramicznej seniorzy odkryli w sobie artystyczną duszę, układając wzory barwnych słońc, serc oraz liści.

Podczas ostatniego spotkania członkowie klubu obejrzeli interesującą wystawę fotograficzną o Celwiskozie „Cztery kominy” w Biurze Wystaw Artystycznych. Iwona Makówka z BWA opowiedziała o ciekawej historii fotografii. Na koniec seniorzy sami wykonali swoje autorskie, barwne wizje kominów podczas warsztatów plastycznych.

Już w najbliższą środę (26.10) o godz. 16.00 Przystań Twórcza – Cieplickie Centrum Kultury w Jeleniej Górze zaprasza na Autorskie warsztaty Klubowiczów. Warsztaty taneczne poprowadzą członkowie klubu. Wstęp wolny.

Kolejne spotkania:
- 16.11 - Warsztaty komputerowe o godz. 16.30 w Przystani Twórczej. Seniorzy poznają podstawy poruszania się po Internecie. Wstęp wolny (obowiązują wcześniejsze zapisy w Przystani Twórczej pod nr. tel. 75 71 22 892).

- 23.11 – Senioralne Andrzejki – impreza karaoke o godz. 16.00 w Przystani Twórczej. Seniorzy wcielą się w role muzycznych gwiazd z dawnych lat. Wstęp wolny.

- 30. 11 – Autorskie warsztaty Klubowiczów o godz. 16.00 w Przystani Twórczej – uczestnicy spotkań sami wybierają rodzaj warsztatów, które prowadzą dla innych seniorów. Wstęp wolny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
976
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group