Śnieg na powrót zasypał oczyszczone już wcześniej i w miarę suche nawierzchnie dróg. Najgorzej było w peryferyjnych dzielnicach miasta. W Jagniątkowie dziś rano w zaspie utknęła „piętnastka”. Pasażerowie zmuszeni byli przespacerować się do przystanku przy Domu Hauptmanna, skąd zabrał ich autobus zastępczy.
Trudne warunki na drogach panują też w centrum Jeleniej Góry. Na rondzie przy ul. Zgorzeleckiej doszło do kolizji ciągnika siodłowego z naczepą z pojazdem osobowym. Przez weekend ma padać przelotny śnieg i trudno przypuszczać, aby zima odpuściła przez najbliższy tydzień.
Policja ostrzega, że bez łańcuchów na kołach bądź bez opon zimowych nie będą przepuszczane samochody ciężarowe w stronę Szklarskiej Poręby i Jakuszyc. Znak informujący o tym obowiązku znajduje się przez Piechowicami.












Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.