Niedziela, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 4305
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zapraszamy na piąty spacer krajoznawczy

Piątek, 25 lipca 2014, 7:48
Aktualizacja: 7:49
Autor: Angela
Komisja Krajoznawcza przy Oddziale PTTK „Sudety Zachodnie” w Jeleniej Górze zaprasza na kolejny spacer krajoznawczy pod hasłem „Turystyka łączy pokolenia”. – Do udziału zapraszamy całymi rodzinami. Spacery są tak zorganizowane, że może w nich wziąć udział każdy, zarówno kilkulatek, jak i osoba w wieku bardzo dojrzałym – zapewnia Krzysztof Tęcza, wiceprezes PTTK i prowadzący wycieczkę.

Tym razem z prowadzącym – Krzysztofem Tęczą – uczestnicy spotykają się w sobotę (2. sierpnia) przy kolejowym Dworcu Głównym Jelenia Góra.

- Na trasę wyruszymy o godzinie 9.00. Tym razem obejrzymy kilka ciekawych obiektów architektonicznych, m.in.: budynek Liceum Ogólnokształcącego. Zwiedzimy skałki na Wzgórzu Grota-Roweckiego i przejdziemy na Wzgórze Tadeusza Kościuszki. Dalej podejdziemy na Złomy, by dotrzeć do starej skoczni narciarskiej na Kopkach. Po odpoczynku zobaczymy Skały Wilhelma i krętymi ścieżkami dotrzemy do ul. Wolności, gdzie zakończymy nasz spacer około godziny 14.00 – zdradza Krzysztof Tęcza.

Uczestnicy spaceru we własnym zakresie ubezpieczają się od następstw nieszczęśliwych wypadków. Członkowie PTTK z opłaconą składką podlegają ubezpieczeniu zbiorowemu. Telefon do organizatora: 609121744.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group