Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 6419
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wisła: Zamienią narty na nordic walking

Czwartek, 27 lutego 2014, 13:16
Aktualizacja: 13:17
Autor: MDvR
Wisła: Zamienią narty na nordic walking
Fot. archiwum
Zima w tym roku nas nie rozpieszcza. – Z nadzieją czekaliśmy na śnieg, ale dłużej nie możemy trzymać wszystkich w niepewności. Bieg po Nowe Życie 2014 odbędzie się w formule nordic walking czyli zamieniamy narty biegowe na kije i 1 marca w Wiśle, na Placu Hoffa w centrum miasta spotykamy się w gronie przyjaciół naszej inicjatywy – wyznają organizatorzy Biegu po Nowe Życie 2014.

- Wspólnie popieramy ideę transplantacji oraz edukujemy w zakresie transplantacji narządów oraz aktywizacji społeczeństwa kraju do świadomego oddawania narządów do przeszczepu i przeszczepu rodzinnego. Mamy przygotowaną trasę do nordic walkingu – będzie to pętla, na której będą rywalizować sztafety. A będzie ich rekordowa ilość. Na starcie pojawi się ponad setka przyjaciół Biegu po Nowe Życie podzielonych na trzy osobowe drużyny. Zespoły poprowadzą gwiazdy polskiej sceny muzycznej, aktorzy, znani sportowcy i dziennikarze. Wystartują także przedstawiciele partnerów wydarzenia i sportowcy po transplantacji zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Sportu po Transplantacji - czytamy dalej w komunikacie organizatora zawodów.

Program IV Biegu po Nowe Życie – 1 marca 2014 Plac Bogumiła Hoffa Wisła
9:00 – 10:00 – rozgrzewka, testowanie trasy,
10:00 – prezentacja uczestników
10:15 – oficjalne otwarcie i start do „Biegu po Nowe Życie” – sztafety trzyosobowe
11:30 – zakończenie zawodów – ceremonia dekoracji trzech najlepszych sztafet – Plac Hoffa

Po ceremonii dekoracji zapraszamy dziennikarzy na konferencję prasową /około 12:00 – Dom Zdrojowy/

Patronat honorowy nad „Biegiem po Nowe Życie” 2014 objęli Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski i Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska. Gościem tegorocznej edycji naszego wydarzenia będzie profesor Jerzy Buzek – eurodeputowany, premier rządu w latach 1997-2001.

Więcej na stronie internetowej www.biegponowezycie.pl oraz profilu facebookowym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group