Reklama
Środa, 3 czerwca
16°C Jelenia Góra
Czytających: 81 834 Zalogowanych: 2
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Aktualności Kamera na Górze Szybowcowej Aktualności Ratują życie i zdrowie innych ludzi — GOPR świętuje 50-lecie Aktualności Jelonka się zmienia Pogoda Niebieski Księżyc - to tylko nazwa, nie kolor Aktualności Osiołki czekają Nekrologi Tragedia, nie żyje 28-letni funkcjonariusz Pieniądze Ceny w sklepach w dół 112 Ukradł auto i wdał się w ucieczkę Aktualności Dolina Bobru

Złamał zakaz zbliżania się do matki – odpowie przed sądem

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Kowarach zatrzymali 64-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o złamanie zakazu sądowego. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

Autor: 112 1 min czytania

Audio

Czytaj na głos

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów na początku kwietnia podczas interwencji domowej zgłoszonej przez pokrzywdzoną. 64-latek awanturował się, był nietrzeźwy.

Podejrzany miał wcześniej prowadzone przez policjantów z Kowar postępowanie, w którym przedstawiono mu zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego nad matką. Wyrokiem Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze ma zakaz zbliżania do niej przez 4 lata.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia Dachy- Firma dekarska Usługi budowlane Jelenia Góra Cena Wjedzie przez zwykłą furtkę, nie niszczy trawy! PODNOŚNIK gąsienicowy Jelenia Góra Kopacek Wjedzie przez zwykłą furtkę, nie niszczy trawy! PODNOŚNIK gąsienicowy Jelenia Góra Kopacek Usługi budowlane Łomnica Do uzgodnienia Brak zdjęcia Poszukuję kierowcy kat. C+E Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka