Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 4936
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zakręceni w korkach i kolejkach

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 22 grudnia 2007, 13:57
Aktualizacja: 13:58
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Przed świętami zwiększa się ruch w mieście: tłoczno na najważniejszych skrzyżowaniach. A w śródmieściu ludzie stoją w kolejce do bankomatów i do kas w marketach.

Zaczął się świąteczny najazd gości. Przyjechali z kraju i zagranicy do Jeleniej Góry lub podgórskich kurortów. W godzinach szczytu mają kłopot z przejazdem przez miasto.

W mieście dochodzi do stłuczek i drobnych kolizji, między innymi, na Podwalu oraz na Bankowej blisko placu kard. Wyszyńskiego. Szczególnie trudno przejechać skrzyżowanie tego placu z ulicą Sobieskiego i Podwalem. – Paraliżu nie ma, ale trzeba bardzo uważać – przestrzegają policjanci.

W przedświątecznej gorączce są także mieszkańcy, którzy tłumnie odwiedzają sklepy w śródmieściu i hipermarkety robiąc przedświąteczne zakupy. Najdłuższe kolejki zauważyliśmy… przed bankomatami przy ul. Bankowej i przed kasami w hipermarketach.

Z zakupami lepiej się pospieszyć. W Wigilię wiele sklepów będzie otwartych tylko godz. 16. Później – dwa dni świąt z obowiązującym ustawowym zakazem pracy w hipermarketach. Warto więc zrobić świąteczne zapasy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~światła 23-12-2007 0:14
to są te nowe inteligentne światła? jacy goście? to te światła są tak ch..owe,że szkoda gadać;/ przez nie będzie stłuczek że hoho ;) pozdrawiam wykonawców:)
~Iza 23-12-2007 0:46
Wiecie po czym się poznaje, że święta tuż-tuż? (pomijając markety) Jak kolejka do myjni na Shellu robi się dłuższa niż do kasy w Carrefourze ... Niektórzy mają oryginalny sposób dekowania się przed świątecznym sprzątaniem - na oko ze 2-3h z głowy. I tak w każde święta :)))
~dany 23-12-2007 9:27
te nowe inteligentne światła to jedna wielka paranoja , nie wiem kto to wymyślił ale kolejne pieniądze poszły w błoto , i wcale nie jest lepiej tylko jeszcze gorzej
~odp do izy 23-12-2007 9:48
Nie :) po czym poznac ze swieta tuz tuz? po grubosci portfela :] a raczej chudowsci :P

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group