Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 5736
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zakręceni w korkach i kolejkach

Sobota, 22 grudnia 2007, 13:57
Aktualizacja: 13:58
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Zakręceni w korkach i kolejkach
Fot. TEJO
Przed świętami zwiększa się ruch w mieście: tłoczno na najważniejszych skrzyżowaniach. A w śródmieściu ludzie stoją w kolejce do bankomatów i do kas w marketach.

Zaczął się świąteczny najazd gości. Przyjechali z kraju i zagranicy do Jeleniej Góry lub podgórskich kurortów. W godzinach szczytu mają kłopot z przejazdem przez miasto.

W mieście dochodzi do stłuczek i drobnych kolizji, między innymi, na Podwalu oraz na Bankowej blisko placu kard. Wyszyńskiego. Szczególnie trudno przejechać skrzyżowanie tego placu z ulicą Sobieskiego i Podwalem. – Paraliżu nie ma, ale trzeba bardzo uważać – przestrzegają policjanci.

W przedświątecznej gorączce są także mieszkańcy, którzy tłumnie odwiedzają sklepy w śródmieściu i hipermarkety robiąc przedświąteczne zakupy. Najdłuższe kolejki zauważyliśmy… przed bankomatami przy ul. Bankowej i przed kasami w hipermarketach.

Z zakupami lepiej się pospieszyć. W Wigilię wiele sklepów będzie otwartych tylko godz. 16. Później – dwa dni świąt z obowiązującym ustawowym zakazem pracy w hipermarketach. Warto więc zrobić świąteczne zapasy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group