Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 7839
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zaginęły dzieci – alarm u mundurowych

Wtorek, 8 stycznia 2008, 8:13
Aktualizacja: 8:31
Autor: TEJO
Kilkudziesięciu policjantów z psami tropiącymi oraz strażacy szukali we wtorek w nocy przez dwie godziny 10–letniego chłopca, który nie wrócił na czas do domu. Dziecko znalazło się… na drzewie.

Zaginięcie 10–letniego Dawida Z. ze Szklarskiej Poręby zgłosił policji ojciec chłopca, kiedy ten około godz. 22 nie pojawił się w domu. Zaangażowano jednostkę straży pożarnej i wielu policjantów, w tym przewodników z psami tropiącymi.

Nadano komunikat w radiu. Przeczesywano pobliskie lasy i uliczki w mieście pod Szrenicą. Około północy chłopiec, który postawił na nogi funkcjonariuszy, znalazł się na… drzewie blisko domu.

– Dziecko spóźniło się do domu. Kiedy Dawid zbliżał się już do drzwi, zobaczył zamieszanie wywołane swoim „zniknięciem” – informuje nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Było tam mnóstwo policji i strażacy. 10–latek przestraszył się i uciekł na drzewo. – Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

To nie jedyne poszukiwania nieletniego przez policję, która dostała także zgłoszenie o zaginięciu 14–latka z ulicy Książęcej w Cieplicach. Chłopak ma problemy szkolne i uciekł z domu. Policja znalazła go, kiedy spał w piwnicy u kolegi. – Nastolatek jest powiązany z miejscowym półświatkiem – podała nadkom. E. Bagrowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1162
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group