Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 2595
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Żacy Karkonoszy i orlicy KKS najlepsi w futbolowych turniejach

Poniedziałek, 8 grudnia 2008, 23:00
Aktualizacja: Czwartek, 11 grudnia 2008, 14:37
Autor: JEN
W hali przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze odbyły się dwa turnieje piłki nożnej z udziałem młodych piłkarzy klubów z Jeleniej Góry i okolic.

W turnieju żaków zorganizowanym przez KS Karkonosze Jelenia Góra z udziałem ośmiu zespołów najlepszymi okazali się gospodarze.
Drużyny: Karkonosze I i II, Chojnik I i II, KKS I i I oraz Skorpiony Lubań i Lotnik Jeżów podzielono na dwie grupy. Po grach eliminacyjnych najlepszymi w grupach okazały się: Karkonosze I i Skorpiony. W finale jeleniogórzanie pokonali lubanian 3-0. W meczu o trzecie miejsce Chojnik I pokonał 1:0 KKS I
Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Grzegorza Pająka (Karkonosze I).
najlepszym strzelcem został Maciej WI - 6 bramek(Karkonosze I), a za najlepszego bramkarza zawodów uznano Filipa Pietrołczuka (Chojnik I).

Siedem drużyn, po dwie Karkonoszy i Chojnika i po jednej KKS, Lotnika i Piasta rywalizowało ze sobą, grając każdy z każdym, o miano najlepszej ekipy w kategorii orlików.
Wygrał KKS przed Chojnikiem, choć w bezpośrednim pojedynku lepsi byli ciepliczanie, ale zremisowali w spotkaniach i musieli ustąpić pierwszego miejsca w tabeli KKS. Jednak to zawodnicy Chojnika okazali się najlepszymi futbolistami turnieju. W kategorii najlepszy gracz: Jakub Kaszycki, bramkarz: Michał Rebkowiec i strzelec – Szymon Stetkowski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group