Środa, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 8172
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zabytkowe limuzyny nie tylko w Dolinie Pałaców i Ogrodów

Sobota, 24 września 2011, 8:25
Aktualizacja: 8:26
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Zabytkowe limuzyny nie tylko w Dolinie Pałaców i Ogrodów
Fot. Agrafka
Rolls–Royce’y i Bentley’e można było podziwiać wczoraj w okolicach Jeleniej Góry. Prezentacja samochodów była częścią Zakończenia Sezonu Rolls–Royce & Bentley Club Poland. Pokazy potrwają do niedzieli.

– Jest to już drugi zlot Rollsa i Bentley’a zorganizowany przez Lawendowe Wzgórze i Różę Wiatrów, kończący sezon polskiego klubu. Dwanaście samochodów przyjechało do Kotliny Jeleniogórskiej z Niemiec i Austrii, ale oczywiście były także pojazdy należące do polskich pasjonatów. Najstarszy Rolls-Royce pochodzi z 1935 r., a najnowszy Betley pochodzi z roku bieżącego. Chcemy pokazać mieszkańcom, że i takie cacka mogą być świetną atrakcją naszego regionu. Mam nadzieję, że w przyszłym roku także uda nam się zorganizować taki zlot – powiedział Rafał Potępa z Rezydencji Lawendowe Wzgórze, Willa Róża Wiatrów.

Możliwość zobaczenia ikon brytyjskiej motoryzacji zachowanych w perfekcyjnym stanie przytrafiła się mieszkańcom Jeleniej Góry, Łomnicy i Wojanowa. Kto nie zdążył nacieszyć oka tymi cackami o ciekawej historii, będzie miał jeszcze ku temu okazję, bowiem kolejne pokazy odbędą się: 24 września o godz. 10.00 przy Domu Gerharda Hauptmana w Jagniątkowie.

Później pojazdy skierują się w stronę Świeradowa-Zdroju. Tam, w południe, pokażą się w okolicach Tarasów Domu Zdrojowego, o 14.00 będą prezentowane przy Hotelu Biały Kamień, a o 16.00 na Parkingu Pod Gondolą.
Jutro (niedziela) limuzyny zjadą do Kowar, gdzie o godz. 10. 30 przystaną przy Parku Miniatur, a o godz. 13 przy kowarskich Sztolniach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group