Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 6 maja
Imieniny: Jakuba, Judyty, Jana
Czytających: 10116
Zalogowanych: 90
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zabrakło goli

Niedziela, 22 kwietnia 2007, 0:00
Aktualizacja: Niedziela, 22 kwietnia 2007, 20:28
Autor: KED
Jelenia Góra: Zabrakło goli
Fot. Arkadiusz Piekarz
Bezbramkowym remisem zakończyły się derby Jeleniej Góry w B klasie pomiędzy Chojnikiem a KKS.

Pierwsze 45 minut gry było interesującym widowiskiem, w którym stroną przeważającą byli goście z KKS – u. Jako pierwsi jednak dogodną sytuację na zdobycie gola mieli gospodarze W 15 minucie soczysty strzał z dystansu Roberta Karewicza wybił przed siebie bramkarz KKS Jarosław Janusz, zaś dobitka Łukasza Szymczaka ku rozpaczy sympatyków Chojnika trafiła tylko w boczna siatkę. W 25 min. po kontrataku gości uderzeniem w poprzeczkę popisał się Marcin Binasiewicz. Minutę później strzał z rzutu wolnego obrońcy KKS Igora Perebynosa z trudem obronił bramkarz Chojnika Zbigniew Wieczorkiewicz. W 35 min. sędzia za niedozwolone podanie do bramkarza podyktował rzut wolny z pola karnego przeciwko Chojnkowi. Do piłki w tej sytuacji podszedł Krystian Sikora jednak jego strzał o pół metra minął poprzeczkę bramki gospodarzy. W 43 min. błąd bramkarza Chojnika, który zbyt daleko wyszedł z bramki starał się wykorzystać M. Binasieweicz lecz jego lob był minimalnie niecelny.

Po zmianie stron mecz stracił na atrakcyjności. Gra stała się szarpana i toczyła się głównie w środku boiska. Dopiero w końcówce oba zespołu miały po jednej szansie na zdobycie gola na wagę trzech punktów. W 82 min po kontrze KKS w sytuacji sam na sam z bramkarzem Z. Wieczorkiewiczem znalazł się M. Binasiewicz, jednak z pojedynku tego górą wyszedł goalkeeper gospodarzy. W ostatnich sekundach gry zakotłowało się na polu karnym gości jednak ani Adrian Łakomski ani Ł. Ceratowski nie potrafili umieścić piłki w bramce KKS i mecz zakończył się bezbramkowym remisem i podziałem punktów.

<b>Chojnik Jelenia Góra - KKS Jelenia Góra 0:0</b>
<b>Chojnik:</b> Wieczorkiewicz, Modrzyk, Kaczorowski (Grabiński 41 min.), Sopinka, Matusiak, Kołodziej, Jurkiewicz, Michałek, Szymczak, Karewicz (Łakomski 67 min.), Ceratowski.
<b>KKS:</b> Janusz, Perebynos, Hofman (Buraś 85 min.), Binasiewicz, Nowiński, Hnatów, Sikora (Wiklik 50 min.), Wdowiak, Dudek (Wrotecki 17 min.), Waga (Szprot 66 min.), Skowron.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy brałaś/eś udział w którymś spotkaniu z kandydatem/tką na prezydenta Polski??

Oddanych
głosów
379
Tak
18%
Nie
71%
Nie interesuję się polityką wcale
11%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Opona – Jak genialny wynalazek zmienił świat
 
Rozmowy Jelonki
Co zrobić ze zwierzakiem na majówkę?
 
Aktualności
Pojeździli na "koniach" w Jeleniej Górze
 
Edukacja
Matura z polskiego – chyba powinno być dobrze
 
Kilometry
Fani pociągów pojechali w Góry Sowie
 
Aktualności
21 lat minęło
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group