Sobota, 27 czerwca
35°C Jelenia Góra
reklamy

Zabobrze III bez ciepłej wody do piątku

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angela 1 min czytania

Od dzisiejszego poranka do piątkowego wieczora (godz. 20) lokatorzy budynków na Zabobrzu III muszą sobie radzić bez ciepłej wody. Powód? Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej modernizuje sieć ciepłowniczą, by w przypadku awarii nie trzeba było odłączać całego Zabobrza, ale tylko jego część.

reklamy

O przerwie w dostawie ciepłej wody Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa oraz zarządcy nieruchomości położonych na Zabobrzu III lokatorów informowali już od kilku dni, m.in. wieszając komunikaty na drzwiach wejściowych do budynków. Większa część mieszkańców komunikat przeczytała i przygotowała się do tej sytuacji, byli i tacy, którzy jednak nie zapoznali się z jego treścią.

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej tłumaczy, że odłączenie ciepłej wody w tym obszarze jest konieczne do przeprowadzenia prac modernizacyjnych na sieci ciepłowniczej i powiązanych z nią urządzeń. – Chcemy, by w przypadku pojawienia się awarii, zmniejszono obszar odcięcia dopływu wody – mówi Paweł Szpecht, z PEC Jelenia Góra. – Z pewnością na przyszłość usprawni to funkcjonowanie całej dystrybucji ciepła i zapewni jeszcze bardziej płynne dostawy.

Obecnie ciepłej wody nie ma we wszystkich budynkach podłączonych do sieci ciepłowniczej na Zabobrzu III czyli w budynkach JSM, wspólnot mieszkaniowych i klientów indywidualnych, którzy samodzielnie rozliczają się z PEC.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka