Sobota, 18 września
Imieniny: Ireny, Józefa, Stanisława
Czytających: 5771
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zabobrzańska demolka bez powodu

Środa, 30 września 2009, 12:51
Aktualizacja: 14:54
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Zabobrzańska demolka bez powodu
Fot. KMP
Dwóch mocno pijanych chuliganów z pomocą nogi od krzesła wybiło szyby w trzech autach zaparkowanych na największym osiedlu w mieście. Ledwo trzymających się na nogach wandali ujęła policja. Nie potrafili powiedzieć, dlaczego zniszczyli auta.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem. Po kłótni przed jednym z barów na osiedlu Zabobrze dwóch mocno wstawionych mężczyzn – idąc jedną z ulic osiedla – w trzech samochodach wybiło szyby drewnianą nogą od krzesła – informuje podinsp. Edyta Bagrowska z policji.

Kiedy przyjechał patrol policji, sprawców już nie było. Funkcjonariusze zatrzymali ich przy ulicy Jana Pawła II ustaliwszy wcześniej rysopis i kierunek, w którym oddalili się wandale. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy miasta. Obydwaj – siedemnastolatek i o dwa lata starszy kolega – byli tak pijani, że ledwo stali na nogach. Przeprowadzone badanie wykazało u starszego ponad 3 promile, a u młodszego prawie 3 promile.

Chuligani trafili do policyjnego aresztu. Odpowiedzą za uszkodzenie mienia o charakterze chuligańskim za co grozi im nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group