Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 6868
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zabił, ciało wrzucił do rzeki

Wiadomości: REGION
Wtorek, 1 czerwca 2010, 17:16
Aktualizacja: 17:17
Autor: TEJO
Policja zatrzymała podejrzanego o zabójstwo 49–letniego mieszkańca Bogatyni. Do zbrodni doszło w kwietniu podczas libacji. Sprawca zabił współbiesiadnika, a jego zwłoki wrzucił do Nysy Łużyckiej.

Przy zwłokach policja znalazła dokumenty należącego do 49-letniego mieszkańca Bogatyni. W miejscu zamieszkania mężczyzny nikogo nie zastano. Okazało się, że od kilku dni nikt go nie widział. W toku śledztwa trafiono na ślad 23-latka z Bogatyni poszukiwanego do do odbycia kary pozbawienia wolności. Funkcjonariusze ustalili, że wcześniej wielokrotnie spożywał on alkohol z mężczyzną, którego zwłoki znaleziono w rzece.

Jak ostatecznie ustalili policjanci, ostatnia z libacji alkoholowych zakończyła się dla 49 – letniego mężczyzny tragicznie – podała zgorzelecka policja. – Sprawca zabił współbiesiadnika, a następnie jego ciało wrzucił do Nysy Łużyckiej.
Sąd aresztował podejrzanego na trzy miesiące. Mordercy grozi kara nawet dożywotniego więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~ 1-06-2010 21:35
Całkowita demo...lizacja,brak wartości,zezwierzęcenie i zboczenie,upadek mo...le,alkoholizm i brak pracy,pozostawieni sami sobie,chore społeczeństwo, w chorym kraju, z chorą gospodarką i chorą władzą.takie właśnie wypadki świadczą o kondycji naszego państwa.WSTYD I DZIKI KRAJ
Ryba 1-06-2010 21:37
Utopil smutki ;)
~XXX 1-06-2010 22:58
Ale Urwał!!!
~ 2-06-2010 8:39
...21:35-nic dodac, nic ujac. Mi tak tu -ponoc-nie wolno pisac, bo mieszkam za granica...dobrze, ze ktos to za mnie zrobil.
~zara zara 2-06-2010 12:28
nie zrzucajcie wszystkiego na chorą gospodarke czy chory kraj i brak pracy, bo to wynika akurat z tego, czy ktoś chce pracować czy nie, nawet jak takiemu bumelantowi dawałby pracę to i tak by pewnie jej nie podjął, bo każdy uważa, że należą się mu miliony! jakby choć troszkę miał oleju w głowie to pracowałby, ale większość woli narzekać i udawać zainteresowanie pracą niż ją podjąć. owszem są też przegięcia na rynku pracy typu 500zł za miesiąc to prawda, to powinno się zmienić, ale jest też masę pracy, w której można nieźle zarobić. Wszystko zależy od chęci i umiejętności, Ci co nie mają umiejętności muszą się pogodzić z tym, że milionów nie zarobią, ale mając chęci mogą zarobić na swoje utrzymanie. Sam znam masę osób, które jakby chciały to by pracowały i zarabiały niezłe pieniądze, ale oni zwykle mają jedno i to samo wytłumaczenie, że nie będą na jakiegoś chama robić i blablablablabla, więc pracują na czarno, oszukując tym samym wszystkich tych co uczciwie zarabiają. To my sami sobie taki los zgotowaliśmy, bo skoro się oszukujemy na wzajem (tak naprawdę kradniemy samym sobie, bo więcej uczciwych oznacza mniejsze koszty dla każdego, a tak trzeba te dziury łątać i kasy nie zostaje), to dlatego tak mamy. Tak, zgadzam się z opinią, że rządzący powinni mieć mniej przywileji i zarabiać adekwatnie do uzyskiwanych wyników, a nie że bez względu na to czy coś robią czy nie dostają taką samą kasę, baaa mało tego robią sobie wielotysięczne odprawy, TAK BYĆ NIE POWINNO. Ale wydatki na nich to i tak kropla w morzu, więc lepiej nie upatrywać się w wydatkach na nich, bo i tak to nic nie zmieni, tylko skupmy się na samych sobie i polepszeniu sytuacji. Wracając do tematu - za takie coś co zrobił ten gościu niestety powinna być przewidziana kara śmierci, a jeśli już nie to chociaż powinno się zmienić więziennictwo - ci którzy siedzą powinni przymusowo pracować, w robotach, których nie chcą inni pracować, zawsze to jakaś praca wykonana, a nie wyrzucone w błoto pieniądze na zboczka w ciupie, który żyje sobie wygodnie i nic nie musi robi, no bo przecież spać ma gdzie, TV ma, siłownie, wyżywienie też, a i internet nawet czasami mają (w ogóle d...lizm, jakie to ograniczenie wolności skoro mają kontakt ze światem zew.). Jeśli nie kara śmierci to przynajmniej przymusowe roboty.
~zara zara 2-06-2010 12:34
a tak nawiasem, ludzie wyjeżdżają za granicę licząc, że zarobią miliony, a zwykle kończą jako spluwaczki. Jest to oznaka słabości tych osób, no ale ok, dobrze by było żeby nie wracały i w ogóle zrzekły się obywatelstwa, bo skoro nie chcą partycypować w gospodarce i wypracować lepszą przyszłość dla swojego potomstwa, to niech się nie dziwią później ich potomni, że tak jest w kraju, po prostu wstyd. winę za sytuację w kraju ponosimy MY! nie oczekujcie, że w kraju, styranym wojnami, wielokrotnie niszczonym będzie miód malina, najpierw trzeba na to zapracować. Ja w moim zawodzie bez problemu mogę znaleźć pracę zagranicą i to w takich pieniądzach, że tutaj musiałbym pracować przynajmniej 5 lat żeby zarobić to samo zagranicą w rok. Pieniądze to nie wszystko! Ale prawdą też jest, że trzeba zarabiać na tyle, żeby można było spokojnie spać.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group