Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 3277
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Zabierz swego maluszka do wodnego przedszkola

Poniedziałek, 18 lutego 2013, 7:54
Aktualizacja: 8:11
Autor: Org
Region: Zabierz swego maluszka do wodnego przedszkola
Fot. Organizator
Wodne Przedszkole „Kubuś” zaprasza na wiosenne cykle zajęć pływania dla niemowląt i małych dzieci, które rozpoczynają się kolejno: 25.lutego w Uzdrowiskowym SPA Marysieńka w Jeleniej Górze i 27. lutego w Sandrze w Karpaczu. – Zapraszamy rodziców na spotkanie, aby zapoznać się z formułą organizowanych zajęć – informują organizatorzy.

Spotkania są prowadzone przez instruktorkę, która nauczy rodziców jak miło, bezpiecznie a zarazem zdrowo można spędzić czas ze swoją pociechą na basenie.
Podczas zajęć każdemu dziecku w wodzie towarzyszy rodzic.

To ćwiczenia oswajające ze środowiskiem wodnym, gimnastyka, wyrabianie nawyków służących podniesieniu bezpieczeństwa dziecka w wodzie. Jest to także budowanie bazy, która w późniejszym wieku będzie podstawą do nauki technik stylów pływackich.

Maluchy uczą się m.in. poprawnego ułożenia ciała w pozycji na brzuchu i plecach, oddechu do wody, elementarnych ruchów rąk i nóg oraz skoków do wody. Nie obejdzie się również bez śpiewania piosenek i znanych zabaw.

Ponadto takie zajęcia wspomagają rehabilitację dzieci z dysfunkcjami narządów ruchu, integrują dzieci niepełnosprawne ze zdrowymi zarówno fizycznie jak i umysłowo.
Każdy uczestnik otrzyma na pamiątkę zdjęcie podwodne. Informacja i zapisy: tel. 530 997 553 i wodneprzedszkole@gmail.com, www.wodneprzedszkole.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group