Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3533
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA/ DOLNY ŚLĄSK: Za unijne szkolą policjantów

Środa, 19 maja 2010, 14:55
Aktualizacja: 14:55
Autor: Gabi
JELENIA GÓRA/ DOLNY ŚLĄSK: Za unijne szkolą policjantów
Fot. Gabi
Zarządzanie kadrami, zawiłości kodeksu postępowania administracyjnego, dodatkowe umiejętności komputerowe to jedne z wielu kursów, w których mogą brać udział policjanci.

Wszystko dzięki pozyskanym funduszom w ramach programu Kapitał Ludzki „Doskonalenie umiejętności i kwalifikacji pracowników dolnośląskiej policji”.
Zarządzanie kadrami, kodeks postępowania administracyjnego, Public Relations, Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych – oto ich tematyka.

Wszystkie odbywać się będą na dwóch stopniach wtajemniczenia. Kurs z umiejętności komputerowych zakończy się egzaminem państwowym. Certyfikat jego ukończenia ważny jest na terenie całej Unii Europejskiej.

Dużym zainteresowaniem cieszy się szkolenie z prawa gospodarczego i pierwszej pomocy. Policjanci mogą także podszkolić swoje umiejętności z obsługi klienta oraz praw i obowiązków mieszkańców Unii Europejskiej w świetle prawa. Już niedługo odbędą się dwuletnie kursy uczące języka angielskiego.

Należy pamiętać, że poza kursami współfinansowanymi z UE pracownicy policji mogą korzystać z 80 innych kursów specjalistycznych. Odbywają się one np. w Legionowie, Szczytnie i Pile.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
221
Coraz lepiej
24%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
12%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group