Sobota, 27 czerwca
35°C Jelenia Góra
reklamy

Za rozbój trafili do aresztu

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Na trzy miesiące do aresztu trafiło dwóch mieszkańców Kowar. Mężczyźni, w wieku 35 i 38 lat, pobili znajomego i go okradli. Ich łupem padło mienie o wartości ponad 2000 zł, a dodatkowo zniszczyli różne przedmioty o wartości ok. 1000 zł.

- Do zdarzenia doszło w Karpaczu 24 lutego wieczorem w mieszkaniu pokrzywdzonego. Mężczyźni przyszli do niego w odwiedziny. W trakcie spotkania doszło między nimi do sprzeczki, w trakcie której napastnicy pobili, a następnie okradli gospodarza. Zabrali mu m.in. trzy telefony komórkowe, dwa twarde dyski i dekoder. Wychodząc zagrozili mu kolejnym pobiciem w przypadku powiadomienia policji – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Mimo gróźb, pokrzywdzony powiadomił policję. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwanie napastników. W wyniku podjętych czynności zatrzymali osoby podejrzewane o ten czyn. Funkcjonariusze odnaleźli również większość skradzionych przedmiotów.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka