Poniedziałek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 5560
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Za narkotyki i kradzieże stanie przed sądem

Poniedziałek, 23 listopada 2015, 13:11
Aktualizacja: 13:13
Autor: 112
Jelenia Góra: Za narkotyki i kradzieże stanie przed sądem
Fot. Archiwum
Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań operacyjnych zatrzymali 22–letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających, o ich udzielanie, a także o szereg kradzieży z włamaniem do piwnic.

Kiedy policjanci zapukali do mieszkania mężczyzna nie chciał ich wpuścić. Jak się później okazało, powodem były narkotyki oraz „fanty” pochodzące z włamań do piwnic. W domu były też profesjonalnie przygotowane warunki oraz urządzenia służące do uprawy konopi indyjskich. Policjanci zabezpieczyli również marihuanę, z której można uzyskać ponad 2000 porcji handlowych. W trakcie czynności funkcjonariusze ustalili, że zatrzymany sprzedawał i udzielał narkotyki swoim znajomym.

Ponadto 22-latek podejrzany jest o szereg kradzieży z włamaniem do piwnic, których dopuścił się w Jeleniej Górze od lipca do listopada br. W jego mieszkaniu były różne przedmioty pochodzące z włamań . Straty pokrzywdzonych wynoszą kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group