Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 7334
Zalogowanych: 19
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Za nami pierwszy turniej w sezonie letnim

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 6 maja 2011, 13:00
Aktualizacja: Sobota, 7 maja 2011, 13:06
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Tenisowe Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików do lat 14 zorganizowane zostały w miniony weekend przez KT Jelenia Góra na kortach tenisowych na Zabobrzu.

W zawodach wystartowali zawodnicy i zawodniczki z województwa dolnośląskiego i lubuskiego. W kategorii dziewcząt w grze pojedynczej triumfowała Katarzyna Wysoczańska (KTA Wrocław) po wygranej w finale z Zuzanną Szuszkiewicz 6/1 6/0, również broniącą barw Wrocławia.

W grze deblowej zwyciężyła para ze stolicy Dolnego Śląska Kusz/Wysoczańska w finale pokonując 7/5 6/4 debel ze Szczawa-Zdroju Rojek/Nowak. trzecie miejsce zdobyła para Paulina Lewińska/Kamila Lewińska z KT Jelenia Góra.

W kategorii chłopców pierwszą lokatę wywalczył Patryk Reichert (MKS Szczawno Zdrój) wygrywając w ostatnim meczu z zawodnikiem GKT Nafta Zielona Góra Mateuszem Szpakowskim.

W grze deblowej chłopców na najwyższym stopniu stanęła para Kościk/WłodarczykSzpakowski/Filipowski z Zielonej Góry i Czyżowski/Kleinowski (KT Jelenia Góra).

W grze mieszanej wygrała para Mateusz Kościk/Paulina Nowak. Warto dodać, że zawodnicy i zawodniczki z KT Jelenia Góra byli najmłodszymi uczestnikami turnieju.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group