• Środa, 16 października 2019
  • Godz. 11:40
  • Imieniny: Ambrożego, Gerarda, Gawła
  • Czytających: 7883
  • Zalogowanych: 23
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Za nami I Igrzyska Lekkoatletyczne SP 8

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 9 czerwca 2011, 0:44
Aktualizacja: Piątek, 10 czerwca 2011, 7:43
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Stadion przy ul. Lubańskiej w Cieplicach stał się w czwartek 2 czerwca areną zmagań młodych sportowców walczących w I Igrzyskach Lekkoatletycznych Szkoły Podstawowej nr 8.

W sportowych zmaganiach wzięła udział niemal cała społeczność uczniowska z klas IV-VI.
Rywalizacja była niesamowicie zacięta w każdej z konkurencji, zarówno indywidualnej jak i w zespołowej: sztafetach 4x100m. Uczniowie mogli startować w dowolnej ilości konkurencji, co zaowocowało wysypem medali i sprawiło, że kilku uczniów zostało multimedalistami (3 medale i więcej). Organizatorzy zawodów mają nadzieję, iż Igrzyska te wpiszą się na stałe w sportowy kalendarz szkoły.

Impreza pokazała, że warty jest wielki wysiłek nauczycieli wychowania fizycznego w SP8, pracujących bardzo ciężko i wytrwale z młodymi ludźmi. Tak wielkie zainteresowanie uczniów Igrzyskami pokazuje, że sportowy duch dzisiejszych młodych ludzi nie zanika. Organizatorami Igrzysk byli nauczyciele wychowania fizycznego: Agnieszka Gigiel, Jacek Kołodziejczyk, Paweł Łukaszewicz, Andrzej Skowroński, Urszula Specjalna.

Wyniki

SKOK WZWYŻ:

Klasy IV

Chłopcy:
1. Igor Karpowicz
2. Bartosz Walawski
3. Kacper Kopecki

Dziewczęta:
1. Dominika Jarkowiec
2. Lidia Żeromska
3. Daria Filipska

Klasy V

Chłopcy:
1. Norbert Zaleszczyk
2. Andrzej Śliwka

Dziewczęta:
1. Julia Gul
2. Emilia Baszak
3. Angelika Maj

Klasy VI:

Chłopcy:
1. Bartek Nowacki
2. Oskar Giziński
3. Mateusz Kukieła

Dziewczęta:
1. Ewelina Tomasikiewicz
2. Dominika Gławdecka
3. Natalia Cetler

PCHNIĘCIE KULĄ:

Klasy IV:

Chłopcy:
1. Michał Pietrzak
2. Kamil Sikora
3. Kamo Harutyunyan

Dziewczęta:
1. Nikola Kubiak
2. Dominika Jarkowiec
3. Ola Kolo

Klasy V:

Chłopcy:
1. Andrzej Śliwka
2. Norbert Zaleszczyk
3. Adrian Grabski

Dziewczęta:
1. Angelika Maj
2. Julia Gul
3. Emilia Szmeterowicz

Klasy VI:

Chłopcy:
1. Bartek Nowacki
2. Przemek Kędziora
3. Maks Kasperek

Dziewczęta:
1. Roksana Siring
2. Magda Pazurkiewicz
3. Ola Rozum

BIEG NA 400M:

Klasy IV:

Chłopcy:
1. Tomasz Piłat
2. Arek Wroński
3. Andrzej Kaczkowski

Dziewczęta:
1. Magda Walczak
2. Dominika Jarkowiec
3. Patrycja Czupajło

Klasy V:

Chłopcy:
1. Daniel Tkaczuk
2. Norbert Zaleszczyk
3. Tomasz Słomka

Dziewczęta:
1. Natalia Jantos
2. Emilia Baszak
3. Agnieszka Damasiewicz

Klasy VI:

Chłopcy:
1. Kacper Mądrowski
2. Oktawian Szwejk
3. Mateusz Kukieła

Dziewczęta:
1. Marta Stachowiak
2. Anna Szczełkun
3. Katarzyna Sorys

BIEG NA 60M

Klasy IV:

Chłopcy:
1. Tomasz Pisarek
2. Igor Karpowicz
3. Patryk Szpecht

Dziewczęta:
1. Karolina stołowska
2. Katarzyna Bieńko
3. Gabriela Mochól

Klasy V:

Chłopcy:
1. Adam Mazur
2. Norbert Zaleszczyk
3. Łukasz Jantos

Dziewczęta:
1. Julia Gul
2. Kamila Durdyn
3. Natalia Woźniak

Klasy VI:

Chłopcy:
1. Bartek Nowacki
2. Oktawian Szwejk
3. Oskar Giziński

Dziewczęta:
1. Marta Stachowiak
2. Magda Maniewska
3. Ola Rozum

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

Klasy IV:

Chłopcy:
1. Sylwester Czajkowski
2. Tomasz Piłat
3. Kamil Sikora

Dziewczęta:
1. Angelika Smagur
2. Patrycja Czupajło
3. Dominika Jarkowiec

Klasy V:

Chłopcy:
1. Alan Wroński
2. Patryk Trześniewski
3. Sebastian Pater

Dziewczęta:
1. Natalia Jantos
2. Angelika renowicz
3. Julia Gul

Klasy VI:

Chłopcy:
1. Oskar Giziński
2. Sylwester Wersocki
3. Michał Rebkowiec

Dziewczęta:
1. Roksana Siring
2. Ola Rozum
3. Dorota Magiera

SKOK W DAL

Klasy IV:

Chłopcy:
1. Tomasz piłat
2. Igor Karpowicz
3. Tomasz Piłat

Dziewczęta:
1. Magda Walczak
2. Dominika Jarkowiec
3. Nikola Kubiak

Klasy V:

Chłopcy:
1. Artur Wojas
2. Daniel Tkaczuk
3. Kamil Domański

Dziewczęta:
1. Emilia Szmeterowicz
2. Angelika Maj
3. Natalia Żywicka

Klasy VI:

Chłopcy:
1. Przemek Kędziora
2. Oskar Giziński
3. Mateusz Wróblewski

Dziewczęta:
1. Marta Stachowiak
2. Ola Rozum
3. Ewelina Tomasikiewicz

Multimedaliści:

Dziewczęta:
Angelika Maj (klasa V)
Emilia Szmeterowicz (klasa V)
Julia Gul (klasa V)
Dominika Jarkowiec (klasa V)
Ola Rozum (klasa VI)
Marta Stachowiak (klasa VI)

Chłopcy:
Oskar Giziński (klasa VI)
Bartek Nowacki (klasa VI)
Norbert Zaleszczyk (klasa V)

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~sp8 9-06-2011 16:53
wiecej zdjec na szkolnej stronie sportowej: WWW.SKS8.PRV.PL
~test212 9-06-2011 17:20
test do testu
~brawo 10-06-2011 22:47
brawo dla nauczycieli w-f, a może nawet kultury fizycznej, i oto chodzi, trzymać tak dalej.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group