Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 2827
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Za groźby i agresję trafił do aresztu

Sobota, 16 lipca 2011, 7:52
Aktualizacja: 7:53
Autor: KMP
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który po pijanemu awanturował się i groził pozbawieniem życia swojej byłej dziewczynie i jej rodzinie.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna po rozstaniu z pokrzywdzoną stał się bardzo agresywny wobec niej i jej rodziny. Praktycznie codziennie po spożyciu alkoholu przychodził do jej budynku i – gdy nie chciała go wpuścić – kopał w jej drzwi, przy tym wyzywał ją i groził pozbawieniem życia. Taka sytuacja powtórzyła się kilkakrotnie. Kobieta w obawie o swoje życie i życie najbliższych powiadomiła o przestępstwie policję.

Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwo został objęty dozorem policyjnym oraz miał zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Sprawca jednak jeszcze tego samego dnia po pojawił się u niej w domu i zagroził jej i jej rodzinie pozbawieniem życia. Wobec tego jeszcze tego samego dnia został zatrzymany i sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na miesiąc. Grozi mu kara do dwóch lat więzienia – informuje podinspektor Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group