Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 7626
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Za „dyszkę” promocyjnymi kursami PKS–u do Wrocławia

Środa, 6 marca 2013, 7:21
Aktualizacja: Czwartek, 7 marca 2013, 7:15
Autor: Mea
Jelenia Góra: Za „dyszkę” promocyjnymi kursami PKS–u do Wrocławia
Fot. Mea
Od 15 marca br. Jeleniogórski PKS „Tour” wprowadza obniżkę cen biletów jednorazowych (normalnych i ulgowych) na trasie Jelenia Góra – Wrocław i Wrocław – Jelenia Góra. Będą też promocyjne kursy po 10 zł dla każdego.

- Bilet normalny, który teraz kosztuje 30 zł, będzie od 15 marca kosztował 25 zł, a bilet ulgowy z 24 zł obniżymy do 10 zł – poinformował Konrad Karmelita, dyrektor do spraw eksploatacji w PKS „Tour”.

- Obniżki wynikają z rosnącej konkurencji m.in. kolei, która zabiera coraz więcej pasażerów. Chcemy zachęcić pasażerów do korzystania z naszej oferty – podkreślił dyrektor.

Poza tym na trasie Jelenia Góra - Wrocław przejazdy o godz.: 13.40, 14.40 i 15.30 oraz z Wrocławia do Jeleniej Góry o godzinie 21.15 będą kosztowały 10 zł dla wszystkich pasażerów.

- Powracamy do pomysłu sprzed lat, by wprowadzić promocyjne ceny przejazdu na mniej obleganych kursach. Chcemy w ten sposób wyrównać natężenie pasażerów i tym samym poprawiając komfort jazdy – dodał Konrad Karmelita.

Pasażerowie są zadowoleni z proponowanych rozwiązań. – Nie wiedziałam o planowanych obniżkach, ale fajnie. Z pewnością chętnych na przejazd będzie więcej – powiedziała Katarzyna Somańska, z Bolkowa, korzystająca z kursu autobusu PKS Jelenia Góra-Wrocław.

- Super! Zawsze jestem za tym, by obniżać ceny biletów, a nie je podnosić. Bardzo się cieszę, teraz na pewno będę częściej korzystał z usług PKS- u – mówił Błażej Moch z Wrocławia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (66) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group