Piątek, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 6607
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Za 16 dni staruje I–liga koszykarzy

Wiadomości: I-liga koszykarzy
Czwartek, 15 września 2011, 18:47
Aktualizacja: Piątek, 16 września 2011, 14:12
Autor: Przemo
Fot. Robert Ignaciak
W sobotę, 1. października w meczu inaugurującym sezon 2011/2012 Sudety Jelenia Góra zagrają we własnej hali z SKK Siedlce.

Terminarz rozgrywek I-ligi koszykarzy:

1 kolejka – 01.X:
AZS Radex Szczecin - Start Lublin
Pierniki Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza
AZS WSGK Kutno - Start Gdynia
Polonia Przemyśl - Sokół Łańcut
MOSiR Krosno - Spójnia Stargard
Rosa Radom - Sportino Inowrocław
Sudety Jelenia Góra - SKK Siedlce

2 kolejka – 08.X:
Sportino Inowrocław - Sudety Jelenia Góra
Sokół Łańcut - MOSiR Krosno
Start Gdynia - Polonia Przemyśl
Start Lublin - AZS WSGK Kutno
MKS Dąbrowa Górnicza - AZS Radex Szczecin
Znicz Pruszków - Pierniki Toruń
Spójnia Stargard - Rosa Radom

3 kolejka – 15.X:
AZS Radex Szczecin - Znicz Pruszków
AZS WSGK Kutno - MKS Dąbrowa Górnicza
Polonia Przemyśl - Start Lublin
MOSiR Krosno - Start Gdynia
Rosa Radom - Sokół Łańcut
Sudety Jelenia Góra - Spójnia Stargard
SKK Siedlce - Sportino Inowrocław

4 kolejka – 19.X:
Sokół Łańcut - Sudety Jelenia Góra
Start Gdynia - Rosa Radom
Start Lublin - MOSiR Krosno
MKS Dąbrowa Górnicza - Polonia Przemyśl
Znicz Pruszków - AZS WSGK Kutno
Pierniki Toruń - AZS Radex Szczecin
Spójnia Stargard - SKK Siedlce

5 kolejka – 22.X:
AZS WSGK Kutno - Pierniki Toruń
Polonia Przemyśl - Znicz Pruszków
MOSiR Krosno - MKS Dąbrowa Górnicza
Rosa Radom - Start Lublin
Sudety Jelenia Góra - Start Gdynia
SKK Siedlce - Sokół Łańcut
Spójnia Stargard - Sportino Inowrocław

6 kolejka – 29.X:
Sokół Łańcut - Sportino Inowrocław
Start Gdynia - SKK Siedlce
Start Lublin - Sudety Jelenia Góra
MKS Dąbrowa Górnicza - Rosa Radom
Znicz Pruszków - MOSiR Krosno
Pierniki Toruń - Polonia Przemyśl
AZS Radex Szczecin - AZS WSGK Kutno

7 kolejka – 05.XI:
Polonia Przemyśl - AZS Radex Szczecin
MOSiR Krosno - Pierniki Toruń
Rosa Radom - Znicz Pruszków
Sudety Jelenia Góra - MKS Dąbrowa Górnicza
SKK Siedlce - Start Lublin
Sportino Inowrocław - Start Gdynia
Sokół Łańcut - Spójnia Stargard

8 kolejka – 12.XI:
Start Gdynia - Spójnia Stargard
Start Lublin - Sportino Inowrocław
MKS Dąbrowa Górnicza - SKK Siedlce
Znicz Pruszków - Sudety Jelenia Góra
Pierniki Toruń - Rosa Radom
AZS Radex Szczecin - MOSiR Krosno
AZS WSGK Kutno - Polonia Przemyśl

9 kolejka – 16.XI:
MOSiR Krosno - AZS WSGK Kutno
Rosa Radom - AZS Radex Szczecin
Sudety Jelenia Góra - Pierniki Toruń
SKK Siedlce - Znicz Pruszków
Sportino Inowrocław - MKS Dąbrowa Górnicza
Sokół Łańcut - Start Gdynia
Spójnia Stargard - Start Lublin

10 kolejka – 19.XI:
Start Lublin - Sokół Łańcut
MKS Dąbrowa Górnicza - Spójnia Stargard
Znicz Pruszków - Sportino Inowrocław
Pierniki Toruń - SKK Siedlce
AZS Radex Szczecin - Sudety Jelenia Góra
AZS WSGK Kutno - Rosa Radom
Polonia Przemyśl - MOSiR Krosno

11 kolejka – 26.XI:
Rosa Radom - Polonia Przemyśl
Sudety Jelenia Góra - AZS WSGK Kutno
SKK Siedlce - AZS Radex Szczecin
Sportino Inowrocław - Pierniki Toruń
Sokół Łańcut - MKS Dąbrowa Górnicza
Start Gdynia - Start Lublin
Spójnia Stargard - Znicz Pruszków

12 kolejka – 03.XII:
MKS Dąbrowa Górnicza - Start Gdynia
Znicz Pruszków - Sokół Łańcut
Pierniki Toruń - Spójnia Stargard
Sportino Inowrocław - AZS Radex Szczecin
AZS WSGK Kutno - SKK Siedlce
Polonia Przemyśl - Sudety Jelenia Góra
MOSiR Krosno - Rosa Radom

13 kolejka – 10.XII:
Sudety Jelenia Góra - MOSiR Krosno
SKK Siedlce - Polonia Przemyśl
Sportino Inowrocław - AZS WSGK Kutno
Sokół Łańcut - Pierniki Toruń
Start Gdynia - Znicz Pruszków
Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza
Spójnia Stargard - AZS Radex Szczecin

14 kolejka – 14.XII:
Start Lublin - Znicz Pruszków
Pierniki Toruń - Start Gdynia
Sokół Łańcut - AZS Radex Szczecin
AZS WSGK Kutno - Spójnia Stargard
Polonia Przemyśl - Sportino Inowrocław
MOSiR Krosno - SKK Siedlce
Rosa Radom - Sudety Jelenia Góra

15 kolejka – 17.XII:
SKK Siedlce - Rosa Radom
Sportino Inowrocław - MOSiR Krosno
Sokół Łańcut - AZS WSGK Kutno
Start Gdynia - AZS Radex Szczecin
Start Lublin - Pierniki Toruń
MKS Dąbrowa Górnicza - Znicz Pruszków
Spójnia Stargard - Polonia Przemyśl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~JGA 16-09-2011 7:54
Wg podanych terminów w listopadzie będzie aż 11 kolejek ;-)
~ 16-09-2011 9:42
A W JAKIM SKŁADZIE
~rrrr 16-09-2011 11:02
no listopad bardzo napiety ze szok hehe kto to wytrzyma
~Rex 16-09-2011 14:27
Szkoda ze bez Ezopa ,Samczyka,Czesia i Denisa!Taka fajna ekipa była.Pozdrowionka

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group