Piątek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 6723
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Z promilami za kółkiem

Środa, 2 maja 2018, 17:30
Aktualizacja: 17:33
Autor: 112
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze wspólnie z policjantami z Kowar zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu jeleniogórskiego w wieku 27 i 35 lat podejrzanych o kierowanie pojazdami w stanie nietrzeźwości oraz o naruszenie zakazów sądowych.

29 kwietnia około godziny 13.00 policjanci uzyskali informację, że w jednej z miejscowości gminy Mysłakowice najprawdopodobniej jedzie nietrzeźwy motorowerzysta. Policjanci przejeżdżając obok jednego z dyskontów spożywczych zauważyli na parkingu mężczyznę stojącego obok motoroweru. Jego zachowanie wskazywało, że mógł być pod wpływem alkoholu.

- Mężczyzna przyznał się, że to on kierował motorowerem. Przyjechał, bo musiał zrobić zakupy. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 2 promile. Ponadto okazało się, że ma on również zakaz kierowania pojazdami. Fakt kierowania przez niego motorowerem potwierdziło również nagranie z kamery monitoringu – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Następnego dnia funkcjonariusze w Kowarach około godziny 4.40 rano zatrzymali 27-letniego nietrzeźwego kierującego z zakazem, który uderzył w mur budynku. Miał 1,7 promila.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group