Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 4820
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Z polityki do marketingu. Radny zmienił pracę

Poniedziałek, 14 listopada 2011, 8:01
Aktualizacja: Wtorek, 15 listopada 2011, 8:15
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Z polityki do marketingu. Radny zmienił pracę
Fot. RED
Oliwer Kubicki, radny Prawa i Sprawiedliwości nie jest już etatowym asystentem posłanki Marzeny Machałek. Pracuje jako marketingowiec w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Asystować posłance będzie społecznie. – Szukałem nowego wyzwania zawodowego i nowych kierunków rozwoju – mówi.

Oliwer Kubicki współpracował z posłanką Marzeną Machałek od trzech lat. Był nie tylko jej asystentem, ale i dyrektorem wszystkich czterech biur w regionie: w Jeleniej Górze, Kamienne Górze, Zgorzelcu i Lubaniu. Jego umowa wygasła wraz z zaprzysiężeniem nowo wybranych posłów. Wówczas młody polityk zdecydował poszukać innej pracy.

– Szukałem innej ścieżki zawodowej, nowych wyzwań i doświadczeń. Nie odcinam się jednak od działania na rzecz Jeleniej Góry czy poseł Marzeny Machałek, dla której chcę teraz pracować jako asystent społeczny. Praca dla pani poseł wiele mnie bowiem nauczyła. Chciałbym prowadzić w biurze poselskim dyżury – tłumaczy O. Kubicki..

– Podjąłem pracę w marketingu w Hotelu Gołębiewski ponieważ uważam, że polityk powinien mieć wiedzę nie tylko o administracji publicznej, ale również na temat przedsiębiorstw i prowadzenia biznesu. Moim zdaniem, jako politykowi, pomoże to w podejmowaniu lepszych i bardziej trafnych decyzji. Będę bowiem wiedział z jakimi problemami spotykają się przedsiębiorcy czy jakie są ich kierunki działania itp. – dodaje radny Prawa i Sprawiedliwości.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (36) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group