Środa, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 7459
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Z nożem na brata

Wiadomości: Dąbrowica
Poniedziałek, 15 lutego 2010, 11:45
Aktualizacja: 13:32
Autor: Angela
Tragicznie mogła zakończyć się awantura dwóch braci z Dąbrowicy, którzy po wypiciu kilku kieliszków mocnego trunku zaczęli się szarpać. W pewnym momencie jeden z nich chwycił nóż i dźgnął nim rodzonego brata. Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala. Jeśli na policję trafi doniesienie o popełnieniu przestępstwa, sprawca może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Do zdarzenia doszło wczoraj (14 II) około godziny 18.20. Kiedy libacja alkoholowa przerodziła się w awanturę domową, za nóż chwycił 31 letni mężczyzna. W szarpaninie ugodził on swojego o rok starszego brata w plecy.

Poszkodowany został odwieziony do szpitala karetką pogotowia ratunkowego. Jego stan zdrowia nie jest znany. Z nieoficjalnych informacji wynika jednak, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Po zdarzeniu na miejscu pojawiła się policja i prokurator oraz straż pożarna, która doświetlała teren.

Nie wiadomo czy poszkodowany złoży wniosek o ściganie brata z tytułu targnięcia się na jego życie. Gdyby taki wniosek wpłynął na policję, wówczas sprawcy groziłoby od dwóch do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group